Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: [MMA] Azyl Bandytów - 48 lvl

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodałem wersje obrazkowe oraz nowe warianty dla dwóch Mistrzów. Składy niektórych ataków zostały lekko dostrojone aby zmniejszyć straty. Przez pewien czas wersje tekstową należy uznawać za nieaktualną. Gratis dodałem poradnik do Powrotu do Azylu bandytów dla dwóch Mistrzów. Strata koni w rzeczywistości wynosi 0 lub 10, a średnio 2 gdyż Mistrz w swojej doskonałości ma jedynie (aż?) 80% celności co oznacza że co piąty atak zada minimalny dmg, przeżyje 10 psów i zdmuchnie nam 10 sztuk konnicy. Sam poradnik jest praktycznie kompletnie zerżnięty od SrolusIII, więc bez czytania o co w nim chodzi robimy na własną odpowiedzialność. W przypadku posiadania 1 Mistrza sugeruję kontynuowanie jak w pierwowzorze.
    Ostatnio edytowane przez RagingNoob ; 15.05.2014 o 14:40

  2. #12
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    ...
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 21.05.2014 o 15:47

  3. #13
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    dałbyś te stare screeny do poradnika pod jednego mma bo te to są jeszcze gorsze.. zero opisów bloków, opisów kolorów, nic się nie da zrozumieć z tego
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W poprzednich nie było żadnych opisów bloków, a kolory zawsze można pozmieniać Tylko nie bardzo wiem co tu jest tak nieczytelne, że 'nic się nie da zrozumieć z tego'. Ataki wysyłasz kolejno 1a, 1b, 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c... Bloki są białe, MMA jest pomarańczowy a Weteran/Major niebieski. Mogę je pozmieniać przy następnej i mam nadzieję ostatniej aktualizacji, ale rewolucji raczej nie będzie - nie jestem uzdolnionym grafikiem :P

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Finalna aktualizacja
    Tekstowa wersja została wywalona z lenistwa - musiałbym edytować w zbyt wielu miejscach
    Ostatnio edytowane przez RagingNoob ; 06.06.2014 o 09:41

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pierwsza wersja była lepsza i mniejsze straty mogę prości o tamta mapkę

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Ta wersja jest skopana, gdzieś mi ginie 4 EŻ. Poprzednią robiłam 18 razy i było bez zarzutu i mniejsze straty

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pierwsza wersja na pewno nie była lepsza, a ta z pewnością nie jest skopana - zwracaj uwagę jakich generałów wysyłasz.
    1Ż = 4R jeśli chodzi o czas rekrutacji, więc liczebnie może straty były mniejsze, jednak te nowe szybciej zarekrutować.
    Wróciła wersja z Ż w ataku Majora dla tych którzy uważają inaczej

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Fajny był ten poradnik ale w poprzedniej wersji, szkoda ze do autora nie docieraja zadne argumenty. Ma byc tak i koniec
    Osobiscie gram na malym lapku i to co widze ... a raczej czego nie widze szzkoda gadac

  10. #20
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Zamiast dać obie wersje jak ludzie proszą to jest cały czas ta sama skopana ;/
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.