Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Czyszczenie forum

  1. #11
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    Xaar proponujesz pisac zale na Ciebie do Ciebie? Czekaj no takiego kuriozum to nawet polscy poslowie nie wymyslili.

    Pozdrawiam i milego dnia zycze - dzieki za usmiech
    Ostatnio edytowane przez ahoj_zeglarze ; 09.04.2014 o 12:56

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    ja napisałem do zakreconego i czekam drugi miesiąc i udaje, że nie słyszy!!!!!!

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Tylko niewielka część tematów jest faktycznie kasowana, większość z nich trafia do ogólnodostępnych działów o nazwie "Archiwum".
    BB_Xaar - jak na przyklad niezywkle ciekawy temat zalozony wczoraj przez gracza dykteryjka... moze jakos odniesiesz sie do tej sprawy chocby w tym miejscu, bo pomijajac P.S. pod adresem Zakreconego, ktore faktycznie moglo byc pretekstem do usuniecia, to byly tam dwa print screeny, ktorymi gracz ten udowodnil, ze zalogowal sie przypadkowo na dwa nie swoje konta w grze (i nie bylo to konto SirKlon).
    Ostatnio edytowane przez GbrL ; 09.04.2014 o 13:01

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy xaar lub jakikolwiek inny BB tudziez mod wypowiedzial sie merytorycznie w trudnym lub niewygodnym temacie? ja sobie nie przypominam merytoryka obowiazuje w przypadkach regulaminu i netykiety, faktyczne problemy sa zapychane smieciowymi tematami, tak zeby jak najszybciej o nich zapominac, jesli ktos mialby te skriny, ktore byly w temacie dykteryjki jak xaar mowi ze to wina firmy dostarczajacej internet i inne jego pograzajace wypowiedzi bylbym wdzieczny za wyslanie [WYCIĘTE]
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 09.04.2014 o 15:11 Powód: Usunięcie treści naruszającej zasady

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    wpisy dykteryjka i GbrL śledzę non-stop i faktycznie wszystko znika... wczoraj był nowy topic z konkretnym wpisem i screenami, ale "zjadło" go i odnośnik nie działa.

    Cytat Zamieszczone przez Prometerion Zobacz posta
    czy xaar lub jakikolwiek inny BB tudziez mod wypowiedzial sie merytorycznie w trudnym lub niewygodnym temacie? ja sobie nie przypominam merytoryka obowiazuje w przypadkach regulaminu i netykiety, faktyczne problemy sa zapychane smieciowymi tematami, tak zeby jak najszybciej o nich zapominac, jesli ktos mialby te skriny, ktore byly w temacie dykteryjki jak xaar mowi ze to wina firmy dostarczajacej internet i inne jego pograzajace wypowiedzi bylbym wdzieczny za wyslanie
    Pewnie te screeny mam w cache bo je oglądałem ale nie chce mi się grzebać chrome ma dziwny zapis plików, po prostu napisz do dykteryjka to ci pewnie wrzuci.

    Co do winy dostawcy to nie bardzo rozumiem tego i w moich oczach niema to najmniejszego sensu bo jak to? komuś przydzieliło IP jakiegoś innego gracza (zdaje się dostawca jaki był wymieniony to Orange dawne T.P. SA) i związku z tym w magiczny sposób przetransferowało razem z tym IP komuś obcemu na komputer całe Cache przeglądarki (cookie itp.) danego gracza? wtf?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 10.04.2014 o 16:02
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  6. #16
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ahoj_zeglarze, nie do końca, Support to nie tylko ja.

    GbrL, zwróć proszę uwagę na to, że to był 'odgrzewany' news. Problemu nie udało się potwierdzić z technicznego punktu widzenia, jednak - żeby nie było wątpliwości - nie twierdzę, że go nie było. To co wiem na pewno to to, że obecnie logowanie na losowe profile nie ma miejsca, a profile graczy są bezpieczne.
    Sytuacja z "SirKlon" miała inny charakter i udało się już ją rozwiązać.

    Prometerion, korespondencja z Supportem jest poufna - mogą się tam znajdować np. dane osobowe. Zarówno jej udostępnianie, jak i namawianie do tego, może skończyć się blokadą. Zmodyfikowałem Twój ostatni post.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez e3nw Zobacz posta
    po prostu napisz do dykteryjka to ci pewnie wrzuci.
    jest problem z wyslaniem PW do tego gracza - byc moze sam zablokowal swoja skrzynke (jest taka opcja) bo nie zyczy sobie prywatnych wiadomosci na tym forum.

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    GbrL, zwróć proszę uwagę na to, że to był 'odgrzewany' news. Problemu nie udało się potwierdzić z technicznego punktu widzenia, jednak - żeby nie było wątpliwości - nie twierdzę, że go nie było. To co wiem na pewno to to, że obecnie logowanie na losowe profile nie ma miejsca, a profile graczy są bezpieczne.
    Sytuacja z "SirKlon" miała inny charakter i udało się już ją rozwiązać.
    zwroc prosze uwage dlaczego byl to "odgrzewany" news - ano dlatego, ze nie doczekalismy sie jednoznacznego stanowiska w tej kwestii poza luznymi przypuszczeniami i dywagacjami... poza tym zazwyczaj w przypadku dublowania jakiegos tematu zostaje on przyklejony pod ten, ktory byl wczesniej nie zas usuniety... niemniej ciesze sie, ze sprawa zostala wyjasniona - lepiej pozno niz wcale

  8. #18
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    ahoj_zeglarze, nie do końca, Support to nie tylko ja. .
    No to Panie Xaar powracamy do pierwszego postu i pytania w nim zawartego oraz Twojego drugiego postu w tym temacie aby pisac do supportu.
    No chyba, ze koniecznie trzeba pisac @ bo macie placone od opracowania odpowiedzi tam - a nie na forum, a moze zabraniaja Wam "wewnetrzne przepisy" udzielania informacji publicznie?

  9. #19
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ahoj_zeglarze, jeśli coś faktycznie znika z forum, i nie chodzi o przeniesienie do Archiwum, to jest jakaś przyczyna. Jeżeli ktoś uważa, że jego/jej temat zniknął bez powodu, należy napisać do Supportu.

    Dyskusje na temat słuszności interwencji moderatora nie mogą mieć miejsca ani na forum, ani na czacie.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    korespondencja z Supportem jest poufna - mogą się tam znajdować np. dane osobowe. Zarówno jej udostępnianie, jak i namawianie do tego, może skończyć się blokadą. Zmodyfikowałem Twój ostatni post.
    Ze sie dopytam... A jakie to dane osobowe moze zawierac odpowiedz od suportu? Pana Waldka ktory na jakies pytanie odpowiada? CZemu te odpowiedzi są takie super tajne? A moze poprostu odpowiedzi sa tak idiotyczne, ze lepiej by nie ujrzaly swiatla dziennego i wymysliłes taki bzdurny zapis? he?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.