Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Czyszczenie forum

  1. #51
    Początkujący Osadnik Awatar Kristofulus
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    co kolwiek by sie nie stalo -to wina technikow BB --my raczej jestesmy konsumentami -bierzemy co daja ja nie mialem tyle szczescia i czasu by zdarzyc skozystac z okazji --ale zauwazylem na handlu raptowny spadek w cenach z magazynow sam kupilem kilka ----nazwalem to wiec : czysty okazyjny zakup . Okazalo sie jednak ze mozna bylo je poprostu wziac jednym kliknieciem ---- no panowie nie ma o czym mowic --napewno technikom sie oberwie po premi za to --- a wy chcecie karac graczy ????? - gracze dostepu do zmian w serwerach nie maja sami siobie tego nie wstawili --- wrecz przeciwnie :wina jest ze strony technikow to oni odpowiadaja za bledy w grze -- zastanowcie sie wiec co nie ktorzy kogo chcecie karac i za co ----naj bardziej usmialem sie z tego typka : - rozprutek co napisal Ja proponuje zbanować wszystkie osoby, które korzystały z błędu gry, w końcu regulamin obowiązuje czy też nie?
    Co na to BB? ---- taka komunistyczna zagrywka ---ot wymyslil sobie rozwiazanie jesz\cze nie moge sie przestac smiac

    Nooo i widze ze polityka wiezienna nie moge sie zalogowac na swoim koncie zamiast tego wiadomosc : w tym obszarze wystapil blad prosimy sprobowac ponownie i jeszcze jeden --serwer w tym miejscu uszkodzony prosimy sprobowac pozniej ----- mam nadzieje ze niezaprzepaszcza mojego zadania w osiagnieciach : logoj sie przez pol roku bo jesli tak to rekapensata bylo by tylko zaliczenie go ---mam nadzieje ze to nie potrwa dlugo i zaraz wroci wszystko do normy )))
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.12.2016 o 00:56 Powód: połączenie postów

  2. #52
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To nie jest "loguj sie przez pol roku" tylko zaloguj sie w 180-u dniach (mozna przerywac)

  3. #53
    Początkujący Osadnik Awatar Kristofulus
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    To nie jest "loguj sie przez pol roku" tylko zaloguj sie w 180-u dniach (mozna przerywac)
    no nawet nie moge teraz tego sprawdzic by sie upewnic -- bo nie moge sie zalogowac --dalej wystepuje blad

Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.