Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Znajomy wstrzymał produkcję w moich budynkach

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj

    Znajomy wstrzymał produkcję w moich budynkach

    O co tu chodzi? Czy można wstrzymać u kogos produkcję na 24h.? 2 chatki leśników świecą się jakby miały premie ale produkcja w nich jest wsztrzymana. A znajomy pomagał mi jedynie znaleźć brakujące elementy kolekcji i je podświetlał. Pechowo znajdowały się u wejść do chatek dwóch leśników.
    Czy ktos się spotkał z taką sytuacją?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    Moze "ciemnosc" wrzucil?

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak samo, gdy podświetla się kolekcje można komuś zbufować nietypowe budynki - mi znajomy zbufował kościół

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli jednak kolejny bug.
    Pozostaje mi się cieszyć, że trafiło na lesników a nie np mennicę pracującą na torbie śniegu. I uważać przy podświetlaniu elementów kolekcji znajdujących się zbyt blisko budynków produkcyjnych.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    No mi właśnie znajomy zatrzymał produkcję u introligatora. Może ktoś z BB się wypowie czy jest jakaś możliwość ponownego ruszenia produkcji, bo troszkę słabo widzi mi się czekanie 24h aż mi ruszy produkcja ksiąg, gdyż chciałbym jednak jak najszybciej sobie je porobić i poulepszać spedjalistów

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MTS1991 Zobacz posta
    No mi właśnie znajomy zatrzymał produkcję u introligatora. Może ktoś z BB się wypowie czy jest jakaś możliwość ponownego ruszenia produkcji, bo troszkę słabo widzi mi się czekanie 24h aż mi ruszy produkcja ksiąg, gdyż chciałbym jednak jak najszybciej sobie je porobić i poulepszać spedjalistów
    Życzę jak najlepiej ale czeka Cię ciężkie wyzwanie ( i dobrze o to chodzi) a te 24h nie zrobi większej różnicy. U mnie na 1 kodeks potrzeba już 10 manuskryptów i z kolejnymi produkcjami poziom się zwiększa także spokojnie.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj

    dziwny buff

    Mam podświetlonego miecznika stal- tak jakby ktoś rzucił buffa- czas trwania 1 d 2 godz. Problem w tym, że ten buff wstrzymał produkcję. zamiast produkować x2 albo x3- to produkcja jest wstrzymana. Czyli taki efekt jak przy rzucaniu ciemności ale dłuższy. Czy ktoś wie o co chodzi? Nikt mi czego nie wrzucał- a przynajmniej ja nic o tym nie wiem

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    To może być błąd związany z podświetlaniem elementów kolekcjonerskich przez znajomego znajdujących się na Twojej mapie. Gdy znajomy zaznaczy element znajdujący się obok Twojego budynku czasem się tak dzieje.

  9. #9
    krzysiek1902
    Mam coś podobnego na manufakturze niby działa jest podświetlona a jest wstrzymana i odlicza mi wstecz 24 godziny

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tez tak miałem i jak pisal Grelu zdazylo sie to jak znajomy podswietlal kolekcie

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.