Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Czy mozna jeszcze ufac tej grze? Niewygodny temat zostal usuniety.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Czy mozna jeszcze ufac tej grze? Niewygodny temat zostal usuniety.

    Wiec zachecam wszystkich ktorym udalo sie zalogowac nie na swoje konto o podawanie szczegolow, przypominam tez ze to firma BB i Ubisoft sa odpowiedzialne za bezpieczenstwo waszych kont oraz jesli sa swiadome tego ze jakas zewnetrzna firma swiadomie lub nie spowodowala straty na waszych kontach maja obowiazek poinformowania o przestepstwie odpowiednie instytucje. Za wszystkie tego typu zdarzenia i straty odpowiedzialnosc ponosi BB i Ubisoft.
    Ostatnio edytowane przez Prometerion ; 08.04.2014 o 17:22

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam może nie wielki poziom (32). Bez przerwy komunikat o bezpieczeństwie. Ostatnie braki możliwości zalogowania problemy z serwerami i liczne przerwy (nawet nie techniczne). To już jest lipa! Warto się zastanowić skąd te problemy.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    brawo Panowie z BB - po raz kolejny zamiast pochylic sie nad pytaniami graczy kasujecie niewygodny watek... wypada tylko pogratulowac profesjonalizmu moderatorowi (a moze sam BB_Xaar byl laskaw uskutecznic metody bialoruskie?)

    w zwiazku z powyzszym mam dwa pytania:
    - dlaczego ow watek zostal usuniety (pomijajac juz kwestie, ze byl Wam cierniem w sami wiecie czym)? ktory konkretnie paragraf regulaminu forum zlamal, bo ani nie bylo tam mowy o modach, ani o supporcie tylko o niepokojacej mozliwosci przypadkowego logowania sie na cudze konta...
    - czy nasze konta sa bezpieczne - bo przypadek gracza ubidek, na ktorego konto ktos sie zalogowal i wyczyscil je z dobr wszelakich (co udokumentowal w skasowanym watku) pokazuje, ze jednak nie...
    Ostatnio edytowane przez GbrL ; 08.04.2014 o 19:02 Powód: bo tak

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Co do regulaminu.

    No cóż. 2 miesiące temu moje konto zostało BEZPRAWNIE zablokowane, choć w regulaminie jest napisane, że mam dostać ostrzeżenie, a tu ban i tyle.... I miesiąc w plecy......

    A oni będą kasować bo tak

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z racji ze osoba zakładająca temat o którym mowa wyedytowała swoje posty pozostawiając jedynie kropki i prosząc o zamknięcie tematu w jednym z nich, spowodowała że, temat był zbiorowiskiem wypowiedzi, które nie wiadomo do czego się odnosiły. Wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi na forum zasadami, Proszę więc nie pisać już o tamtym wątku, a jedynie kontynuować dyskusję odnośnie kwestii zawartej w pierwszym poście.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi na forum zasadami
    Przypomina mi to retorykę Rosji w sprawie Krymu

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Z racji ze osoba zakładająca temat o którym mowa wyedytowała swoje posty pozostawiając jedynie kropki i prosząc o zamknięcie tematu w jednym z nich, spowodowała że, temat był zbiorowiskiem wypowiedzi, które nie wiadomo do czego się odnosiły.
    Zakrecony - ja Cie prosze, nie traktuj graczy jak dzieci w przedszkolu. Osoba zakladajaca temat wyedytowala swoje posty poniewaz Wasze nieudolne tlumaczenia i insynuacje pod jej adresem (tak byly takie) doprowadzily ja do tego drastycznego kroku. Co wiecej, prosba a raczej tekst w stylu (tu cytat z pamieci) "mam w was w d..., mozecie skasowac watek" nie spowodowala zamkniecia tematu tylko dziwnym trafem stalo sie to po tym, gdy o swojej przygodzie z cudzym kontem poinformowal gracz MANOLO_PL a inni gracze, w tym moja skromna osoba i - co ciekawe - autor skasowanego tematu - zaczeli zadawac pytania.

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Proszę więc nie pisać już o tamtym wątku, a jedynie kontynuować dyskusję odnośnie kwestii zawartej w pierwszym poście.
    odnosze sie do kwestii zawartej w tytule obecnego tematu:
    Czy mozna jeszcze ufac tej grze? Niewygodny temat zostal usuniety.
    poza tym zdradze Ci jeden sekret - forum to miejsce na wymiane mysli, pogladow, nie zas na pisanie o tym o co prosi moderator - sorry, ale taki mamy klimat

    btw skoro skasowales ten watek "zgodnie z obowiązującymi na forum zasadami" to chyba nie jest problemem bys dokladnie opisal ktorymi?
    Ostatnio edytowane przez GbrL ; 08.04.2014 o 19:51 Powód: btw

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Z racji ze osoba zakładająca temat o którym mowa wyedytowała swoje posty pozostawiając jedynie kropki i prosząc o zamknięcie tematu w jednym z nich, spowodowała że, temat był zbiorowiskiem wypowiedzi, które nie wiadomo do czego się odnosiły. Wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi na forum zasadami, Proszę więc nie pisać już o tamtym wątku, a jedynie kontynuować dyskusję odnośnie kwestii zawartej w pierwszym poście.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Bez obrazy, ale weź popraw ten post, bo strasznie ciężko się go czyta. Brak przecinków przed "że", brak przecinków przed "który", po przecinku kolejne zdanie z dużej litery. Spało się na polskim, co?

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.