Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: prosba do xaar-a/ administracji

  1. #1
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj

    prosba do xaar-a/ administracji

    aby informacja o przerwie technicznej pojawiala sie co najmnej 24-36 h wczesniej bo komunikat o 22 czy o 23 ze konserwa jest za 2-3 h raczej jest porazka i prosta konsekwencja nie ma informacji przed 24h nie ma konserwy
    ta informacja jest potrzebna tez do ustawienia/zatrzymania bufowania bo czesto wam sie przeciaga konserwa i trwa po 12h+ i potem sa niemile niespodzianki wiec nalezy nam sie przynajmnej informacja 24-36 h przed zeby zatrzymac strategiczne produkcje na czas konserwacji
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Popieram tak jak teraz to wygląda to śmiech na sali...
    Sami nie wiecie czy będzie konserwa czy nie?
    Albo czy szef podpisze nadgodziny do ch....a?
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 08.04.2014 o 08:53

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczoraj po południu była niezapowiedziana konserwa , i zastanawiali się czy robić następną czy też nie , ale gremium "szanowne" przegłosowało temat i większością głosów konserwę dzisiejszą uchwalili

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Shadow_mk, mogę jedynie odnieść się do następującego tematu: Cotygodniowe przerwy techniczne. Cotygodniowe konserwacje odbywają się właśnie we wtorki - właśnie dlatego przerwa techniczna w dniu 08.04.2014 (wtorek) nie powinna nikogo dziwić. Oczywiście problemy z dostępem do strony głównej w ciągu dnia to co innego...

  5. #5
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    popieram, na angielski serwerze jakoś da się wcześniej napisać i na dokładkę nie trzeba zgadywać, czy będzie reset gildyjnych czy nie


  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Ahadiel
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie po dzisiejszej konserwacji - mennica na bufie daje zero! - po prostu monety się nie produkują. Ciągle jakieś problemy z tą grą - najwięcej oczywiście po konserwacjach. I teraz co? - mam sobie beztrosko grać z uśmiechem na twarzy przez następny tydzień bez produkcji monet - wprost Super.
    Leci drugi rok , ale zamiast problemów ubywać - przybywa coraz więcej - może to czas by rozejrzeć się za taką firmą ,która pozwala grać a nie czekać czy i kiedy to naprawią - po dzisiejszej konserwacji czuje się oszukany - bo to mi się monety nie produkują i nie z mojej winy - coś mi sie wydaję że jeszcze motto BB jest nadal - jak się nie podoba to wypad - przyjdzie inny i biznes się kręci - to tyle - bo i tak ogromne grono graczy ma już serdecznie dość

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Shadow_mk, mogę jedynie odnieść się do następującego tematu: Cotygodniowe przerwy techniczne. Cotygodniowe konserwacje odbywają się właśnie we wtorki - właśnie dlatego przerwa techniczna w dniu 08.04.2014 (wtorek) nie powinna nikogo dziwić. Oczywiście problemy z dostępem do strony głównej w ciągu dnia to co innego...
    Miałbyś rację gdyby nie to, że potraficie wieczorem przełożyć konserwację.
    Zamiast słowa właśnie powinieneś użyć słowa zwykle które odpowiadało by prawdzie.
    I o to zwykle nam chodzi.
    Nie chcemy dużo - chcemy być traktowani nie gorzej niż inne serwery. Masz piękny przykład z angielskiego serwera że się da.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Shadow_mk, mogę jedynie odnieść się do następującego tematu: Cotygodniowe przerwy techniczne. Cotygodniowe konserwacje odbywają się właśnie we wtorki - właśnie dlatego przerwa techniczna w dniu 08.04.2014 (wtorek) nie powinna nikogo dziwić. Oczywiście problemy z dostępem do strony głównej w ciągu dnia to co innego...
    ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie

    czy jezeli wiesz ze konserwa jest we wtorek nie mozesz se ustawic przypomnienia w czymkolwiek zeby dzien wczesniej ci przypominalo zeby napisac ze bedzie konserwa jutro w takich a takich godzinach ? a ze wzgledu iz wtorkowa konsera ktora byla wczesniej czwartkowa ostatnio miala byc srodowa to k...... nie jest w tym samym terminie jednak co tydzien i nie maja te konserwy tkiego samego czasu trwania
    Ostatnio edytowane przez Shadow_mk ; 08.04.2014 o 14:22
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    no ta wtorkowa ostatnia konserwa to porażka... Zaczęła się o 17.30 w poniedziałek..... Widocznie BB ma inny czas

  10. #10
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Shadow_mk, można założyć, że w każdy wtorek odbywa się cotygodniowa konserwacja. Jeśli coś się zmienia, staramy się o tym informować tak szybko, jak to możliwe.

    Oczywiście masz rację, czasami zdarzają się przesunięcia i odstępstwa od "wtorkowej" zasady. Do takiej sytuacji może przyczynić się kilka czynników, na przykład problemy z dostępem do strony głównej gry (np. ostatni poniedziałek), czy zmiany w wersji, które wymagają dodatkowych testów (co wiąże się z koniecznością przesunięcia dnia konserwacji).

    Tak czy inaczej, postaramy się usprawnić proces informowania o nadchodzących konserwacjach.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.