Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 96

Wątek: "Połączenie nie powiodło się"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat

    "Połączenie nie powiodło się"

    i rym cym cym, i tralala

  2. #2
    Tula_Shin
    mam to samo, pomału zaczynam tracić serce do gry

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    W uja cięcie to TSO zajęcie,na głowna sie wchodzi a do gry juz nie......

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    rano grałem, potem co jakiś czas mnie wywalało szczególnie jak zmieniałem lokalizacje z wyspy na przygodę i odwrotnie wtedy traciłem połączenie z grą, po odświeżeniu strony przeglądarka głupiała, potem następowało kilkakrotne ładowanie gry i dziwne komunikaty że nie można gry załadować, komunikaty o czyszczeniu ciasteczek, ale nic nie pomagało, pomagało jedynie rozłączanie fizyczne internetu i dopiero po ponownym podłączeniu internetu można było znowu grać, ale tylko kilkanaście minut i znowu zaczynały się dziać cyrki... a teraz w ogóle mnie nie wpuszcza na grę... pytanie do programistów czy teraz jest jakaś konserwa?

    edit/
    znowu rozłączenie się z internetem i ponowne połączenie pomogło, ale na jak długo? :/
    Ostatnio edytowane przez Robig7 ; 07.04.2014 o 16:11

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie się chciałem dostać do gry by zakupić nieco klejnotów (pierwszy raz ). "Połączenie nie powiodło się" - hmm, upatruje w tym rękę Boga. Opatrzność nade mną czuwa Nie zakupie zatem.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Możeby ktoś dał jakieś info dlaczego gra nie działa??

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie to samo, k..... mam dość, ileż razy można, i znów premium odpalone,przygoda odpalona a grac się nie da,jeśli znów przepadnie usuwam konto bo to jakaś kpina jest!

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    potwierdzam... nie idzie wejść do gry, czyszczenie cookie i danych nie pomaga cały czas wyświetla błąd na stronie że nie można się połączyć z grą

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Puk puk dla modów i adminów jesteśmy ludzmi może jakaś lakoniczna odpowiedz np: Mamy to gdzieś!

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    2 godziny brak połączenia... Wielce usatysfakcjonowałaby mnie odpowiedź na pytanie: Dlaczego i do kiedy owego połączenia nie będzie ;_;

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.