Zobacz wyniki ankiety: Popierasz?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    95 95.96%
  • nie

    4 4.04%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Alfabetyczne sortowanie specjalistów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat

    Alfabetyczne sortowanie specjalistów

    Witam,
    kupiłem teraz za pisanki nowego odkrywcę i powstała mi w gwieździe nieładna sytuacja. Oto mam najpierw dwóch odkrywców pisankowych, później iluś tam żółtych od kupca i po nich tegoroczny pisankowy.
    Pomyślałem, że dobrze by było aby gracz sam mógł określić koleność specjalistów w menu.
    Mogła by do tego posłużyć możliwość nadawania nazw specjalistom, która obecnie raczej do niczego się nie przydaje.
    Proponuję w danej grupie (generałowie, odkrywcy, geolodzy) wprowadzić sortowanie alfabetyczne po imieniu.
    W sensie, większy priorytet mają cyfry, potem litery.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Witam,
    kupiłem teraz za pisanki nowego odkrywcę i powstała mi w gwieździe nieładna sytuacja. Oto mam najpierw dwóch odkrywców pisankowych, później iluś tam żółtych od kupca i po nich tegoroczny pisankowy.
    Pomyślałem, że dobrze by było aby gracz sam mógł określić koleność specjalistów w menu.
    Mogła by do tego posłużyć możliwość nadawania nazw specjalistom, która obecnie raczej do niczego się nie przydaje.
    Proponuję w danej grupie (generałowie, odkrywcy, geolodzy) wprowadzić sortowanie alfabetyczne po imieniu.
    W sensie, większy priorytet mają cyfry, potem litery.
    Popieram, obecna forma sortowania (wg daty zakupu) to jakieś nieporozumienie.



    Zmiana powinna wyglądać tak jak zakładka premie lub np. wg typu specjalisty, nadanej nazwy i ew. daty zakupu. 10 minut pracy ale znając podejście deweloperów to jak zawsze oleją ten temat...

    pozdrawiam
    p

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tez mnie to denerwuje jak mi kwater pomiedzy szybkimi sie znajduje :/

  4. #4
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    dla mnie powinny być ustawione wg pojemności, oczywiście wolni na końcu

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    dla mnie powinny być ustawione wg pojemności, oczywiście wolni na końcu
    1. Trochę ciężko posortować geologów według pojemności.
    2. Ktoś sobie może życzyć na początku odkrywców do przygód, ktoś inny najpierw od skarbów, dla większości będzie wszystko jedno, byle nie przeplatanka.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dla mnie powinno być mniej więcej tak:


  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo potrzebna zmiana, jestem jak najbardziej za. Wreszcie mialoby jakis sens nadawanie nazw specjalistom.

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Vatharian - absolutnie się z Tobą zgadzam.
    W ramach jednego rodzaju gienka sortowanie alfabetyczne a jeśli ktoś nie nadał nazwy to po dacie zakupu.
    Identycznie sytuacja powinna wyglądać wśród poszukiwaczy (mamy 2 rodzaje szybkich a pojawi się trzeci).
    Wśród geologów już mniejszy problem (automatycznie dzieli na wolnych i szybkich a szybkich mamy tylko 1 rodzaj a i ilość zwykle mniejsza) ale jak wszyscy to wszyscy

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł popieram, z generałami to się jakoś do tego bałaganu przyzwyczaiłam, ale z odkrywcami to nie, mam dwóch czerwonych na początku i trzeciego czerwonego dwie linijki dalej na końcu. Posyłam wszystkich na artefakty więc 2 razy dziennie muszę przewijać listę i poszukiwać ich.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak najbardziej za

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.