Zobacz wyniki ankiety: Popierasz?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    95 95.96%
  • nie

    4 4.04%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Alfabetyczne sortowanie specjalistów

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Dokładnie
    To by było coś .Szkoda tylko ,że po ostatnich zmianach w gildii pojawiły się problemy z wykonywaniem zadań.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Dobrawa ; 07.05.2016 o 21:10 Powód: usunięcie linka zewnętrznego, niezwiązanego z grą

  2. #32
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł został przekazany deweloperowi.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja jestem na nie. Jak dla mnie mało znacząca funkcja i w ogóle nie przydatna. Wg mnie przydały by się bardziej radykalne zmiany co do generałów, odkrywców i geologów w menu gwiazdy. To że są oni w gwieździe to jakby tylko informacja dla Nas że ich mamy, że ich zdobyliśmy czy kupiliśmy, gdyby tak się zastanowić to trochę bez sensu jest to, że rozkładamy garnizon z danym generałem, a on dalej jest w gwieździe. Podobnie jak odkrywca czy geolog, rozłożyć na wyspie się ich nie da, a tylko z menu gwiazdy można im przydzielić konkretne zadania, generałowie pod tym względem są bardziej rozbudowani. Myślę że w tym kierunku trzeba by się zastanowić co do zmian, a nie tak tylko ogólnie żeby coś było nowego i tyle.
    Może to zły przykład, ale jak mamy jakiś budynek w gwieździe, to po wybudowaniu go z gwiazdy znika, mamy jedynie potwierdzenie jego istnienia jak już jest wybudowany czy dalej zalega w menu gwiazdy. Jak się coś w grze popsuje i budynek zniknie, to tak czy siak już tego potwierdzenia jego istnienia nie mamy. To samo dotyczy gienków, tym bardziej po ostatnich problemach z nimi związanych.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    AAaa no coś Ty, chcesz żeby generał po postawieniu garnizonu zniknął z gwiazdy? To co Ty ich 5ciu masz ogółem? Bo mnie sie nie chce bezsensownie szukać po całej 1wszej strefie i całym archipelagu, żeby znaleźć akurat tego generała czy marszałka, którego potrzebuje zapakować. To się robi poprzez gwiazdę.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.11.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    zgodnie ze zmianami w grze z23.08.2016 wprowadzona została możliwość posortowania specjalistów w Menu Gwiazdy.
    Pomysł został zrealizowany. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.