Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: premia: "Poszukiwania schowanych jajek" - nie działa !

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat

    premia: "Poszukiwania schowanych jajek" - nie działa !

    Jak w temacie, premia poszukiwania schowanych jajek działa na władyce, czekam 4h i dalej pisanek ukrytych niema, niema tez odpowiedniego zadania w księdze za to czas leci w premii. kolejny błąd partaczy programistów !

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u nas na serwerze tez pare osób zgłaszało problem z tą premią, identycznie jak to opisujesz

  3. #3
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I mnie ta przypadłość dopadła.

    Pytanie do wszystkich, którzy nie mają pisanek na wyspie mimo otrzymanego bufa "Lupki" od znajomego.

    Czy w czasie gdy znajomy rzucał lupę na władykę byliście zalogowani do gry.
    Ja nie byłem.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Matiz_G
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie tez...

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie tez nie pojawiły się. Napisałem już do suportu pisanki, bylem niezalogowany kiedy dawano mi premie. Napisałem już do suportu.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Mi suport zwrócił surki na wytworzenie tej premki, bo nie zadziała. Dałem screena i problemu nie było, poprosili jak zadziała by potwierdzić im czy już problem znikł

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie to samo.Premia działa od 5 h a pisanek nie widac wcale.Miałem zaznaczone nad władyka zakonczenie produkcji premii to moze dlatego.Wczoraj po wrzuceniu premii nie było problemu.

  8. #8
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już dwa razy zdarzyło mi się, że "poszukiwanie schowanych jajek" nie zadziałało. Za każdym razem znajomy miał na władyce włączone wytwarzanie właśnie tej premii, więc chyba tu leży problem.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. teoria niezalogowania okazała się ślepym zaułkiem, nie ma to wpływy na pojawianie się pisanek po rzuceniu premii.
    2. Następna teoria (podobno lansowane przez zespół wsparcia technicznego) to zbyt szybkie opuszczenie wyspy znajomego po rzuceniu premii, trzeba zaczekać aż pojawi się ogień na władyce.
    3. oczywiście bierzemy pod uwagę również "zaznaczone nad władyka zakończenie produkcji premii"

    Proszę o wypowiedzi w sprawie 2 i 3 teorii.

    Tak czy inaczej to kolejny dowód na partactwo programistów z BB i traktowanie naszych serwerów jako testowych to dla tego nasz ewent zaczął się tydzień przed ewentami innych wersji językowych i tak bardzo niespodziewanie.

    BB_Xaar może byś zapytał tych swoich słynnych techników o przyczynę takiego zachowania premii "poszukiwania schowanych jajek" i dał nam znać.
    A może to nie jest kolejne partactwo tylko nieudokumentowana właściwość celność 80% a my tu się doszukujemy jakiś zależności przyczynowo-skutkowych.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 05.04.2014 o 15:21
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Osobiście testowałem różne konfiguracje, ale nie udało mi się wywołać problemu.
    -Za szybkie opuszczenie: raz się nie pojawiło, ale po relogu premia wróciła
    -aktualna produkcja premii: testowane dziś i się pojawiły
    -wrzucenie podczas nieobecności (znajomy w innej strefie): wszystko ok

    Prawdopodobnie problem jest bardziej skomplikowany tak jak to miało miejsce z uszkodzonym obszarem serwera podczas przenoszenia budynków.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.