Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: premia: "Poszukiwania schowanych jajek" - nie działa !

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Dorzucę iż teraz mam drugą taką samą przygodę i znów to samo..brak ostatniego jajka.
    Coś tu nie gra.Otrzymałem pomoc od graczy i nic nie dało sie więcej odnależć.

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czasami się dobrze schowają


  3. #33
    daveandnokia
    ja mam tak na wyspie, iż odczekam z jakieś pół godziny, wtedy znów błądzę po wyspie gruntownie przeglądając i jakimś cudem pojawia się "schowana" pisanka na środku polanki. Oczywiście, wcześniej parokrotnie najeżdżałem myszką. Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem i nie chcę już cudować.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez daveandnokia Zobacz posta
    ja mam tak na wyspie, iż odczekam z jakieś pół godziny, wtedy znów błądzę po wyspie gruntownie przeglądając i jakimś cudem pojawia się "schowana" pisanka na środku polanki. Oczywiście, wcześniej parokrotnie najeżdżałem myszką. Dlaczego tak się dzieje? Nie wiem i nie chcę już cudować.
    Właśnie!!! Mam to samo. Znajduję 8 czy 9 i za pół godziny na środku wyspy coś widzę...

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Problem po raz pierwszy wystąpił w dniu dzisiejszym i u mnie.
    UWAGA być może to jest problemem premia została rzucona gdy byłem wylogowany. Wykorzystałem płomień wróżki aby wykluczyć możliwość niedopatrzenia, zostały podświetlone tylko wszystkie kolekcjonerskie, jajek nie było. Nie pojawiło się zadanie ze zbieraniem pisanek. Oczywiście na władyce pokazywało, że premia działa i czas uciekał.
    Wcześniej wszystkie poszukiwania były wrzucane gdy byłem zalogowany tym razem byłem wylogowany.

  6. #36
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jedyny udokumentowany powód to zbyt szybkie opuszczenie wyspy przez rzucającego.
    Rzucający powinien poczekać aż pojawi się komunikat, buff i pisanki.

    Wszystkie elementy kolekcji pojawiają się JEDNOCZEŚNIE.

    Pisanki lubią się chować za wysokimi budynkami.
    Podczas szukania radzę mieć pod kursorem budowę grządki, pojawia się zielone pole budowy, a wysokie budynki stają się przeźroczyste.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  7. #37
    Początkujący Osadnik Awatar Dawidosso
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    mi również nie działa, już drugi raz, wypadałoby się choć dowiedzieć co to powoduje

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.