Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem mini gry na czas konserwacji

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, świetny pomysł!

    30 50.00%
  • Nie, poczekamy sobie spokojnie.

    14 23.33%
  • Nie, wolę, żeby konserwacje trwały tyle ile powinny.

    16 26.67%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Mini-gra podczas przerw konserwacyjnych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowy Świat

    Mini-gra podczas przerw konserwacyjnych

    Moja propozycja jest następująca, jako, że przerwy konserwacyjne regularnie się przedłużają, tego pewnie NIE zmienimy, proponuję wprowadzić swoiste mini gry lub mini grę, połączoną wyglądowo i fabularnie w jakimś stopniu z Settlersami.

    Np układankę - puzzle, pasjansa z motywem Settlersa, coś ala Bombermana biegającego po świecie Settlersa.

    Gra działałaby tylko podczas konserwacji, miała by jakiś niewielki wpływ na naszą wyspę - np dostawało by się cokolwiek symbolicznego, lub dodawało by punk do achivmentów, które niedługo mają wejść do gry.

  2. #2
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Ty się puknij w czoło nie każdy czeka na odpalenie serwerów jak bostwańczyk na minę przeciwpiechotną, ja na ten przykład wypełzam z pokoju i nie wiem, pomęcze kota albo coś
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowy Świat
    A czy ktoś powiedział, że ja czekam? Po prostu widząc co się dzieje na forum i profilu na FB myślę, że byłby to dobry pomysł dla szerokiej rzeszy graczy

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zes wymyslli.... jak chcesz to sobie ułóż pasjansa albo puzzle, jak nie masz co z czasem zrobic bo tylko settlersi Ci go wypełniaja to sobie cos pokoloruj :PPP

  5. #5
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najlepiej dodać mini gierkę gdzie bedzie losowało czy dany gracz ma iśc sie czymś zając czy dalej gapić w monitor, klikac co minute graj i co 10 sekund pisać na forum ze nie działa.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    masz serwer testowy inteligencie... retyy..

  7. #7
    Jasiu
    Idiotyczny pomysł, który by dodatkowo generował obciążenie serwerów w czasie, w którym to obciążenie nie powinno występować. Lepiej niech się deweloperzy zajmą wprowadzanie nowości, a nie takimi "dziwnymi" pomysłami.

    Jeżeli, autorze pomysłu, masz problem co robić w trakcie konserwacji, to proponuję spacer albo drzemkę. I jedno i drugie wyjdzie Ci tylko na zdrowie.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak przypuszczałem, ludzie zamiast to przyjać z poczuciem humoru, to jedna wielka spina
    Nie dość, że dziś prima aprillis i chciałem coś na 'osłodę' napisać, to jeszcze nie wyczuwacie chyba lekkiej nuty ironii w tej propozycji No cóż. Spodziewałem się innego przyjęcia pomysłu, ale przynajmniej świadczy o tym, jacy ludzie tu grają.

  9. #9
    tedmit
    Tak długą przerwę w grze można by wziąć za żart primaaprilisowy pod warunkiem, że byłby to pierwszy "wyskok", ale przedłużone przerwy są nagminne. Po to jesteśmy w tej grze aby grać, a nie czekać na koniec wielogodzinnych przerw technicznych.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    A mnie się podoba, chociaż jak jest konserwa to zwykle idę se na rowerze pojeździć, ale jak leje....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.