Zobacz wyniki ankiety: Podoba Ci się?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK, jest super

    15 78.95%
  • TAK, ale pomysł wymaga poprawek i je opisuję w wątku

    2 10.53%
  • NIE, wolę to samo i bez zmian

    2 10.53%
  • Nie interesuje mnie to...... Czyli olewam sprawę

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ulepszone koszary

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Ulepszone koszary

    WSZELKIE PODANE NAZWY I WARTOŚCI SĄ ORIENTACYJNE I DECYZJĘ POZOSTAWIAM BB

    Proponuję dodać następujący budynek: ULEPSZONE KOSZARY. Jednostki, które mogłyby być tam produkowane byłyby bez suwaka. Jedno kliknięcie i się robi np. 3000 woja .

    Do tego proponuję dorzucić nowe jednostki (do produkcji TYLKO w tych koszarach od 50 lvl) Elita Elitarnych (nazwa może być inna). Wojsko to bardzo dobrze wyszkolone (atakuje normalnie jak żołnierze) mogą mieć: HP: 300, Min obrażenia: 150, Max: 300.

    Ale nie może być tak łatwo i przyjemnie Żeby stworzyć takiego ludzika potrzeba: stworzyć specjalny warsztat od broni. Nie można jej zdobyć w dropie. Trzeba samemu produkować. Co do takich mieczy można użyć srebra (czyli kolejne ciekawe dodatki, nowe złoża, kopalnie, bardziej egzotyczne towary, ale to już pozostawiam BB).

    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    za

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Myślę, że BB doskonale wie, że koszar to nasza bolączka.
    Tematów z pomysłami, prośbami, żalami i przekleństwami dotyczącymi koszar było już naprawdę sporo, naprawdę widzisz sens w zakładaniu kolejnego?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem za. Najpierw jednak musieliby wprowadzić wyburzanie skał i karczowanie (krzaki, pieńki), bo brak miejsca na wyspie na dostawianie nowych budynków.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak dla mnie wystarczy dodać większy mnożnik w obecnych koszarach.
    temat ciągnięty już baaaaaardzo długo.
    "Everybody lies"

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Migotka79 Zobacz posta
    Jestem za. Najpierw jednak musieliby wprowadzić wyburzanie skał i karczowanie (krzaki, pieńki), bo brak miejsca na wyspie na dostawianie nowych budynków.
    To trzeba mieć zoptymalizowaną gospodarkę a nie zawalaną całą wyspę byle jak, ja nie narzekam na brak miejsca i mi wyburzanie do niczego nie jest potrzebne ...
    Co do koszar to faktycznie mogli by coś z tym zrobić albo w jedną stronę albo w drugą bo wiecznie tylko klikanie jest przy dużej ilość szkolenia wojska ...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Popieram to co napisał Misiorww, głosu nie oddam, bo takiej odpowiedzi nie ma
    Co do nowej broni to niby gdzie autor wątku chce ja produkować?:P

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    multiplikator produkcji i nowe jednostki pod kolonie są zrealizowane. zamykam
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.