Zamknięty wątek
Strona 26 z 35 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 347

Wątek: System osiagniec

  1. #251
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    103
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pytanko do Xara czy kogokolwiek z firmy
    czy osiagnięcia beda modyfikowane, dodawane
    praktycznie w tydzien osiagnalem oprocz ksiag i logowania wszystkie zadania- daliscie super rozgrywke ale na krotko))

    1 blad- zalicza przygody jak sie kupuje drop- schrzaniliscie mogliscie zrobic tak ze kazdy grazc musi przejscx z 5 razy 1 przygode zeby zaliczylo wszystkie warunki a tak kupuje drop 15 minut i przygoda zaliczona- żal

    2 blad- wiele zadan ma zle policzone punkty ktore "same" sie robia np ubij 100 obozow bez straty itp itp nie powiem jak to dzila ale w 2 dni zalicza choc nie powinno
    Ostatnio edytowane przez HDw3D ; 19.05.2014 o 21:56

  2. #252
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    Robię czaszkę Majorem bez użycia koni i wciąż mi nie zalicza konie zastąpiłem żołnierzami i lipa

  3. #253
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    A ja na bieżąco-własnie nie zaliczyło mi w osiągnięciach przygody-Bagienna Wiedzma-odnośnie żołnierzy-nie posłałam ani jednego na przygodę a osiągnięcie nie zaliczone......................................... .................................................. .................................

  4. #254
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Rumburak333 Zobacz posta
    Robię czaszkę Majorem bez użycia koni i wciąż mi nie zalicza konie zastąpiłem żołnierzami i lipa

    zauważ, ze w rozszerzenym opisie zadania brakuje żołnierzy:



    zrób normalnie, bez MMA i żołnierzy i zaliczy

  5. #255
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra

    System Osiągnięć - podstawowy błąd psujący całe rozwiązanie

    Krótko i na temat po co stawiać wymogi w zakładce Przygoda typu wykonaj przygodę samymi rekrutami, bez użycia konnych, żołnierzy, jednostek strzeleckich itd, skoro kupuje się dropa wysyła kilku rekrutów i zalicza nam kolejne wyzwania w systemie osiągnięć.

    To ma być jakieś ... osiągnięcie zakup dropa i wykorzystywanie luk w grze ?

    Wg mnie te statystyki powinny zostać jak najszybciej zresetowane do zera i tylko wykonanie przygody samemu powinno zaliczać tego rodzaju wyzwania wówczas będziemy mogli mówić o "osiągnięciu". Obecne rozwiązanie psuje ten aspekt rozgrywki i wg mnie jest to największy błąd.

  6. #256
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    System osiągnięć w obecnej formie to w sumie nieporozumienie...
    A zwłaszcza jego zamknięta forma i powiązana z tym opcja porównywania się z innymi...

    Za 3 miesiące większość aktywnych graczy nawet w żółwim tempie grając będzie miała 90% zaliczone - więc co porównywać ? :>

  7. #257
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    A to nie jest jak z zadaniami? Może wszyscy ludzie robiący przygodę muszą użyć tylko rekrutów.

  8. #258
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie, ponownie wrzucili taki sam błąd.

  9. #259
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Żeby ten system osiągnięć miał jakieś ręce i nogi to powinni liczyć punkty za każdą przygodę rozpoczętą i ukończoną, punkty za zakończone przygody z zaproszenia, zależnie od poziomu trudności, oraz punkt na każde 100 PD za przygody, takie 3 statystyki to byłby dobry początek.
    Aa, i przydały by się powiadomienia o ostatnio zaliczonym osiągnięciu.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 20.05.2014 o 11:07

  10. #260
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    103
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    System osiągnięć w obecnej formie to w sumie nieporozumienie...
    A zwłaszcza jego zamknięta forma i powiązana z tym opcja porównywania się z innymi...

    Za 3 miesiące większość aktywnych graczy nawet w żółwim tempie grając będzie miała 90% zaliczone - więc co porównywać ? :>
    nie za 3 miesiące ale za max miesiac- niektorzy jak ja juz nie maja co robic i zajelo mi to tydzien (( raptem jeszcze jakies bzdety mi zostaly mam juz 14100 pd

    bb nie pomyslalo i zadania mimo iz sa fajne da sie zaliczac na skroty żal
    Ostatnio edytowane przez HDw3D ; 20.05.2014 o 11:38

Zamknięty wątek
Strona 26 z 35 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.