Zamknięty wątek
Strona 16 z 35 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 347

Wątek: System osiagniec

  1. #151
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/35275-Zmiany-w-grze-29.04.2014?p=150186#post150186
    Drodzy Gracze,

    wraz z aktualizacją wersji gry, która odbyła się 29 kwietnia 2014, do gry została wprowadzona
    pierwsza część Systemu Osiągnięć.

    Mimo tego, że interfejs Systemu Osiągnięć nie jest jeszcze dostępny, gra rozpoczęła sprawdzanie poszczególnych osiągnięć krok-po-kroku "w tle". Rozwiązanie to umożliwi uniknięcie opóźnień w grze (tzw. lagi), które mogłyby wystąpić podczas przetwarzania wszystkich danych (osiągnięć) jednocześnie.

    Oznacza to, że bezpośrednio po konserwacji (29.04.2014) niektórzy gracze mogli odblokować już część osiągnięć. Jeśli odblokowane osiągnięcie zapewnia nagrodę inną, niż Punkty Osiągnięć (np. Klejnoty), odpowiednie dobra są dodawane do profilu bez dodatkowej wiadomości w grze.

    Aż do pełnego wprowadzenia Systemu Osiągnięć, gra nie będzie wyświetlać informacji dot. odblokowania konkretnego osiągnięcia oraz przyznania nagrody z tym związanej. Po pełnej aktywacji Osiągnięć, gracze zyskają możliwość sprawdzenia, które osiągnięcia zostały już przez nich odblokowane, oraz które nagrody zostały przyznane. Interfejs tej nowości zostanie uaktywniony wraz z jedną z najbliższych aktualizacji.

    Miłej gry!
    BB_xaar
    a ja sie zastanawiam w jaki sposb bedzie mozna sprawdzic czy sie dostalo klejnoty czy nie zalozmy ze ktos ma z 10 kopalni klejek i jak mu przybywa po 100 czy 200 moze nie zauwazyc bo w ciagu doby mu przybywa ponad 1 k klejek z kopalni i powie ze nie dostal klejnotow - jesli nie bedzie jasnego przekazu - przycisku akceptuj i po tym nacisnieciu klejnoty by byly przekazywane zeby kazdy mogl zauwazyc ze mu przybywa 250 a nie 249 czy wogole cokolwiek przybylo
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #152
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    a ja sie zastanawiam w jaki sposb bedzie mozna sprawdzic czy sie dostalo klejnoty czy nie zalozmy ze ktos ma z 10 kopalni klejek i jak mu przybywa po 100 czy 200 moze nie zauwazyc bo w ciagu doby mu przybywa ponad 1 k klejek z kopalni i powie ze nie dostal klejnotow - jesli nie bedzie jasnego przekazu - przycisku akceptuj i po tym nacisnieciu klejnoty by byly przekazywane zeby kazdy mogl zauwazyc ze mu przybywa 250 a nie 249 czy wogole cokolwiek przybylo
    Shadow serio ? Jak komuś leci 1k kleju na dzień to tak naprawdę te 250 mu do szczęścia nie jest potrzebne

  3. #153
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    A ja nic nie dostałem

  4. #154
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez seba2233xy Zobacz posta
    A ja nic nie dostałem
    Nie Byłeś godzien.

  5. #155
    Osadnik Awatar macmadness
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj

    gdzie te nagrody z systemu osiągnięć?

    gdzie te nagrody z systemu osiągnięć?

  6. #156
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    hyhyhy a nie mowilem xD
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  7. #157
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez macmadness Zobacz posta
    gdzie te nagrody z systemu osiągnięć?
    na twoim koncie

  8. #158
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Panowie jeszcze śpie...jakie nagrody ?? że gdzie ?? system osiągnięć jest ale nagrody żadnej nie widzę....i jakie to mają być nagrody?? sorka ale dopiero się budzę

  9. #159
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nagrody wylądowały bezpośrednio w magazynie w chwili zaliczenia zadania, czyli mogło to być 2 tygodnie temu.

  10. #160
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    no ale mam z 5-10 kopalni klejnotow i nie wiem czy dostalem te klejnoty naprawde i nie zauwazylem czy tylko mi sie mowi ze dostalem :>
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

Zamknięty wątek
Strona 16 z 35 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.