Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: settlersonlinemaps.com w języku polskim

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2014
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat

    settlersonlinemaps.com w języku polskim

    Pomóż nam w tłumaczeniu strony SettlersOnlineMaps

    Jeśli chcesz pomóc nam w tłumaczeniu strony po prostu zarejestruj się tutaj. Następnie zaloguj się na stronie i skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości na forum. Dzięki.

    Help us translating the website

    If you want to help us translating the website just register in our web here. Then log in the site and contact me with a private message in the forum. Thanks.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 23.03.2014 o 12:47 Powód: Poprawa polskiego tłumaczenia

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Chciałbym pomóc w tłumaczeniu i obsłudze tej strony ale mam problem z zarejestrowaniem się na stronie SettlersOnlineMaps.
    Otrzymany e-mail z linkiem aktywacyjnym nie wyświetla mi się a podawana jest informacja: "W tresci wykryto rozne kodowania znakow narodowych.
    Jesli w ponizszej tresci widzisz krzaczki zamiast znakow narodowych, kliknij link alternatywne kodowanie." klikam na alternatywne kodowanie i również nic się nie pojawia.
    jak mogę się tam zarejestrować i poprawnie logować?
    Proszę o pomoc w tej sprawie.

    Pozdrawiam,
    Slawojerz.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wiem czy pomogę, ale na początek zastosowałbym standardowy myk w zobaczeniu prawidłowego linka.
    1) kliknij na wiadomość
    2) następnie odpowiedz na NIĄ
    3) w otwartym nowym oknie powinieneś mieć prawidłowy link.

    Niektóre skrzynki jak np. na WP zniekształcają celowo linki w wiadomościach i tylko tak można dotrzeć do właściwego linka.

    A jak nie pomogłem, radź sobie sam

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Racja, ze zmianą haseł na uplay też były takie problemy z linkami.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.