Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem skrótu klawiszowego otwierającego menu gwiazdy?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 71.43%
  • Nie

    2 28.57%
  • Nie wiem

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: skrót klawiszowy otwierający menu gwiazdy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra

    skrót klawiszowy otwierający menu gwiazdy

    Dla ułatwienia przenoszenia surowców z dropa wnioskuję o wprowadzenie skrutu klawiszowego otwierającego menu gwiazdy.
    Za jego pomoca przynajmniej mi byłoby znacznie latwiej przenieść dużą liczbę towarów z menu gwiazdy na stan magazynowy, chodzi mi tu o wygodę.
    Mam nadzieję, że pomysł znajdzie jakichkolwiek zwolenników bo te przenoszenie mnie wykończy

    Zapomniałem napisać na czym polega ułatwienie.
    Wyśrodkowujemy wyspę tak, żeby otwarte menu gwiazdy pokrywało się z chatą władyki, klikajac skrót otwieramy je, po czym pozostaje dwukrotnie w odpowiednim miejscu kliknąć myszką, obecnie troche więcej uwagi należy tej czynności poświęcić.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.11.2016 o 17:08 Powód: połączenie postów

  2. #2
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    bez przesady za chwilę posypią sie propozycje żeby wgl gracz nie uczestniczył w grze tylko żeby sam grała
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przydały by się też kombinacje klawiszowe aktywujące bezczynnego geologa/poszukiwacza. Powiedzmy n- Geo m-Poszukiwacz

  4. #4
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 22.03.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.