Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz móc kupić Wikingów za fragmenty map?

Głosujących
138. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    72 52.17%
  • Nie

    58 42.03%
  • Olać tą ankietę!

    8 5.80%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Wikingowie za fragmenty map

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat

    Wikingowie za fragmenty map

    Zastanawiam się dlaczego jedynym skutecznym sposobem na nabycie przygody Wikingowie jest zakup za klejnoty z tym że cena jest absurdalna - niemal 800! Bo z pudełka przygód wychodzi rzadko - raz na kilkadziesiąt prób. Odkrywcy też znajdują ją rzadko - niemal równie opłacalne jest wydanie monet w kantorze (cena bardzo wysoka a ci co robią ogłoszenia w kantorze też musieli tę przygodę jakoś nabyć). A co Wikingowie oferują? W zasadzie niewiele. Drop bywa śmieszny - wg mnie Wyspa piratów czy Banici więcej oferują. Expa też nie ma przesadnie dużo. Czarni rycerze oferują podobną ilość expa ale i drop może być ciekawszy choć trzeba mieć sporo szczęścia. Zatem jedyną zaletą Wikingów są straty a w zasadzie ich brak i możliwość szybkiego expienia ale tu dochodzimy do sedna wątku no bo to przygoda trudno dostępna i droga w zakupie.
    Zatem moim zdaniem koncepcja Wikingów w obecnej formule traci sens. Zwłaszcza że za niewiele więcej klejnotów można nabyć Najazd wikingów - drop dużo dużo lepszy, expa więcej, straty wciąż niewielkie. Czego chcieć więcej?

    Więc proponuję dać możliwość graczom na dorobku, takim jak ja co klejnoty wolą wydać na co innego a chcą nabić szybko parę poziomów, na zakup Wikingów za fragmenty map u kupca. Oczywiście cena powinna być odpowiednia czyli optymalnie wydaje się że coś między 800 a 1000 map za przygodę. Bo jeśli to ma być tak jak obecnie czyli niespełna 800 klejnotów to wg mnie zakup tej przygody u kupca to taki sam interes jak kupno 100 szt. granitu za 1200 gwiezdnych monet czyli możliwy tylko przez pomyłkę. A zwłaszcza że ostatnio za w miarę rozsądne ceny dodano pare ciekawych przygód kooperacyjnych z Wirem na czele.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    w ogóle każdy rodzaj przygód powinien być dostępny za mapy a wikingowie są do zadań gildi to tym bardziej albo za monety gildii dać albo za mapy ;P

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak Ci wikingowie mało dają, to po co chcesz za mapy? Teraz i tak dużo łatwiej i taniej jest wbijać levele niż kiedyś. A jak wszystkie przygody za mapki będą, to poszkodowani będą Ci, którzy w odkrywców zainwestowali.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    oj odkrywcy czesto przynosza z jednej wyprawki do 5 sztuk na 17 wypada a za mapki ktore sa za darmo w dowolnych ilosciach to bez sensu chyba ze by kosztowalo np z 8 k mapek
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    mnie grubaski przyniosły 2 wikingów na 96 prób (długie szukanie)

  6. #6
    golec115
    Polkjmn, prędzej Ci na średnich je przyniosa. Mi na 30 prób 9 razy.

  7. #7
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Ja jestem na nie
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli chcesz w krótkim czasie osiągnąć poziom 50 i zacząć narzekać jak to gra stała się nudna bo nie masz już nic do roboty to tak, pomysł genialny.
    Tak samo genialny jak niszczenie obozów wroga kilkoma napojami gazowanymi *chowa maskę trolla i ucieka*.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Juz i tak jest za latwo nabijac lvl
    A wierz mi do 50 nie warto sie spieszyc bo nie ma po co...

  10. #10
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Prygoda droga bo nie jest za mapki i sąw niej smieszne straty na taki exp i tak powinno zostać.
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.