Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz móc kupić Wikingów za fragmenty map?

Głosujących
138. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    72 52.17%
  • Nie

    58 42.03%
  • Olać tą ankietę!

    8 5.80%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Wikingowie za fragmenty map

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest alternatywa za mapki to przygoda "Atak z zaskoczenia" trochę większe starty ale i trochę większe PD

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    zapewne większość z tych co na nie to gracze którzy osiągnęli 50 poziom lub są blisko. A odpowiedzi przypominają mi debatę wśród biskupów na temat zniesienia celibatu w Kościele katolickim. Oczywiście każdy był na nie tyle że średnia wieku głosujących wynosiła z 70 lat. A ciekaw jestem jakby oni głosowali gdyby byli te 40-50 lat młodsi? I tak samo jest tutaj.
    Ktoś kto ma 50 poziom tak jak wy nie robi wikingów bo to nieopłacalne. Ale jak ktoś ma 40 poziom tak jak ja i chciałby sobie odblokować choćby czarnych rycerzy zanim straci zapał i definitywnie odejdzie to potrzebuje takiej przygody. Jak tego nie rozumiecie to napiszcie do developerów żeby wam nie przysyłali żadnych nagród okolicznościowych takich jak dziś dali i żeby wam zablokowali eventy bo zgodnie z prawdą wcale ich nie potrzebujecie.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Darq85 tak - mam 50 poziom, ale też jakoś do niego dotarłem, bez wikingów za mapki, bez premium i bez montowania mapek za grosze.
    Wikingowie są bardzo opłacalną przygodą - dla 50lvl-u też i dlatego właśnie powinni być trudno dostępni.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    po co chcesz odblokowywać czarnych jak nie jesteś wstanie wskoczyć o 2 levele wyżej.wikingowie będą np za 5k map i tak ich nie kupisz bo najwyraźniej cię nie stać , potem będziesz miałczał , że za drogo a 50-siątki to i tamto. Poproś mamę, pokaż jej wyspę na pewno pomoże ci rozwinąć gospodarkę przynajmniej na 3 level, wtedy będzie trochę łatwiej.

  5. #15
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Darq85 Zobacz posta
    zapewne większość z tych co na nie to gracze którzy osiągnęli 50 poziom lub są blisko. A odpowiedzi przypominają mi debatę wśród biskupów na temat zniesienia celibatu w Kościele katolickim. Oczywiście każdy był na nie tyle że średnia wieku głosujących wynosiła z 70 lat. A ciekaw jestem jakby oni głosowali gdyby byli te 40-50 lat młodsi? I tak samo jest tutaj.
    Ktoś kto ma 50 poziom tak jak wy nie robi wikingów bo to nieopłacalne. Ale jak ktoś ma 40 poziom tak jak ja i chciałby sobie odblokować choćby czarnych rycerzy zanim straci zapał i definitywnie odejdzie to potrzebuje takiej przygody. Jak tego nie rozumiecie to napiszcie do developerów żeby wam nie przysyłali żadnych nagród okolicznościowych takich jak dziś dali i żeby wam zablokowali eventy bo zgodnie z prawdą wcale ich nie potrzebujecie.
    Jak ktoś ma problem z wbiciem z 40 na 42 to ciekawe jak od 48 znajdzie zapał aby wbić wyżej. Tych co wbili 50 bez bajkowych to powinni chyba w hall of fame dać. Co do blokowania eventu 50 to wypada podziekowac za uśmiech z rana.
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 22.03.2014 o 10:52
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  6. #16
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    jestem na nie bo mam fajny zarobek na nich po 3k monet

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To jest przygoda za doświadczenie, a nie za drop, więc marudzenie że drop słaby to ... no, marudzenie.
    Wikingowie są warci swojej ceny, gdyby mieli być za mapki, OK, ale musieliby być drogo bo i tak levele się wbija teraz coraz szybciej.

    Ładnie widać, że niektórzy by chcieli dostawać codziennie paczkę klejów i żeby levele się wbijały same, a zasoby przybiegały galopkiem tysiącami za to że się człowiek w ogóle zalogował. To jest gra dla cierpliwych. Nie ma wszystkiego od razu.

    Aha, nie łapię się na 50tkę której nie zależy, długo nie mogłam się doczekać Czarnych a teraz nie mogę się doczekać puszkarzy. Brakuje mi jeszcze czterech lvl.

  8. #18
    Osadnik Awatar Luxui
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak dla mnie jest właśnie bardzo dobrze że nie ma wiki za fragmenty , to jest chociaż malutkie utrudnienie gry

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja proponuje za każde logowanie wikingów, za każdą zrobioną przygodę kolejną za free, a za każde wyciągnięte wiadro wody litr spirytusu dla gracza ludzie dajcie spokój z tymi ułatwieniami i kombinacjami.
    Rozumiem jakby ktoś dał propozycję że jak masz np. 5 x wikingów zwykłych to możesz ich w magazynie prowiantu wymienić na najazd wikingów ale kupno za mapy jest nie po drodze z moją wizją tej gry.
    Uznaje starą mądrość: GDZIE ZGODA TAM SIŁA

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Wiki powinny być za mapy.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.