Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problemy Techniczne

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Problemy Techniczne

    Witam wszystkich nowych i starych graczy.
    Na początku chciał bym napisać ze to co się dzieje od ostatnich 3 miesięcy to jakaś żenada i żal.
    Ciężko jest mi zrozumieć ze z pośród xxx krajów w tym xxxx serwerów co czyni xxxxxxxxx graczy i ich wpłat na konto UBI/BB ( kupno klejnotów) jest tak trudno utrzymać grę/serwery na należytym poziomie. Nie mogę zrozumieć jak można od ponad 2 lat za każdym razem partaczyć każda konserwacje, każdą wgrywana nową wersje gry (do tego z opóźnieniem). Nie wspomnę już o dodatkach, które nie weszły do gry i o obiecanym od 2 lat PVP na co czekają wszyscy gracze. Co trzeba robić żeby po konserwacji 2h, później na 3h zrobić kolejną konserwacje??
    Ostatnie prezenty jakie gracze dostali na dzień kobiet oraz kolejną rocznice to nic innego jak ŚMIECH NA SALI!!!
    Ja oraz na pewno wszyscy pozostali gracze czujemy się nie szanowani i olewani przez władze BB/UBI.
    Proponuje darować sobie zbędne wgrywanie ównianych dodatków typu ulepszony silos, rozwalanie kamieni, i innych tego typu pierdół
    (a możne ulepszoną stajnie dodajcie do cholery co będzie produkować JEDNOROŻCE??) tylko zajmijcie się wgraniem konkretnej wersji gry i do cholery jasnej PVP bo w przeciągu kilku, kilkunastu miesięcy stracicie graczy TSO.
    Jeśli nie wiecie jak to zrobić, jak zorganizować system gry/system PVP to może zapytajcie graczy. My wiemy jak ma to wyglądać i jak powinno.

    Ponad to My gracze TSO żądamy rekompensaty za ostatnie partactwo ze strony BB/UBI ( w postaci surowców, premii, klejów...czegokolwiek konkretnego) żebyśmy wiedzieli ze zależy wam na graczach.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jetem tu nowy ale to pierwsza gra co mi tak stwarza problemy z wejściem na nią .... Fajna gra ale to strasznie denerwujące ...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    ""ulepszona stajnia co będzie produkować JEDNOROŻCE"" - jestem za

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    I co I można grac...ALE NIEEEEEEEE KOLEJNY BŁĄD!!!!! WTF!!!!!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Error parsing game_settings.xml: SyntaxError: Assert!
    gParse: Want to add upgrade bonuses at the wrong position: 0 != 5. Please check the game settings!


    ??????????????????????????????????????

  6. #6
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też to widziałem, ale za drugim podejściem udało się dostać na wyspę.

  7. #7
    gac604
    wystarczy przestać grać w tą nie do końca sprawną gre. bo do tego dażą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.