Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Nie róbcie dziś przygód!!

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nie róbcie dziś przygód!!

    Jak wyżej ja straciłem Majora 3 Wetów Pnia i 3 wolnychD byli i już nie ma w gildii jeszcze dwie osoby w podobnej sytuacji

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja zrobilem wyspe piratow. 3 godziny zeszlo i nawet blok udalo sie zrobic. ogolnie tragedia. A tak na serio dziwię się, że próbowałeś robić jakieś przygody. Z tymi lagami to najwyżej łowce nagród.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja się porwałem na byczka, przez chwile się dało grać, płynnie chodziło a potem już lipa, kumpela na wiedźmie straciła gienków wszystkich, jak się nie pojawią to przykro mówić ale będzie trzeba po półtora roku zwijać żagle, ale najpierw tym cepom wyrwę moje PLNy z gardła

  4. #4
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    zobaczysz te PLN-y jak świnia niebo

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja na CR miałem zawsze sporą bezpieczną odległość pomiędzy doświadczonym a vetkiem na bloku, a dzisiaj doświadczony ledwo wlazł przed vetkiem byłem o krok od sporej odbudowy elitarnych jednostek :/
    br...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Robig7 Zobacz posta
    ja na CR miałem zawsze sporą bezpieczną odległość pomiędzy doświadczonym a vetkiem na bloku, a dzisiaj doświadczony ledwo wlazł przed vetkiem byłem o krok od sporej odbudowy elitarnych jednostek :/
    br...
    Szacun. Blok w CR jest prosty ale przy tych lagach to hardkor.
    Zauważyłem też, że nie widać gienków podróżujących na wyspę. Z powrotem widać normalnie.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Ja właśnie wykonałem w CR 2 bloki z g1 i g2 bez problemów wyszły zanim konserwa się włączyła

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja się zastanawiam czy oddadzą graczom te przygody które rozpoczęli a nie byli wstanie przez lagi skończyć...

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    moi wikingowie......

  10. #10
    Adrin91
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    moi wikingowie......
    8 dni miales na wikingow i nie mow ze dzis Ci sie koncza i nie zdazysz.. Jak ktos nie mysli to tak ma

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.