Zamknięty wątek
Strona 20 z 30 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 297

Wątek: Konserwacja 20.03.2014

  1. #191
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jimmusiek Zobacz posta
    Ja jestem za tym aby nic nie robili. Broń Boże! Niech nic nie usprawniają. Nic nie kombinują. Która to już konserwa po której zapewne jeszcze dzisiaj nastanie kolejna przywracająca poprzednią wersje? Ja rozumiem, raz. Może się zdarzyć. Dwa... No już coś nie halo ale bywa. No ale co konserwa to parodia... Nie! Stanowcze nie wprowadzaniem zmian przez programistów BB! Powiedzmy stanowcze NIE partactwu!
    bez przesady, niech robią.. tylko:
    po pierwsze - niech testują na SERWERACH TESTOWYCH w końcu od tego są, a nie na oficjalnych serwerach...
    po drugie - niech wprowadzają zmiany powoli, tak by nie zakłócić gry

    jako przykład mogę podać inną grę - wyłączenie domu aukcyjnego za złoto z gry i prawdziwe pieniądze (zapewne większość wie o jaką grę chodzi), nie trzeba było ani konserwacji, ani wyłączania serwerów, wykonano to w biegu i bez problemów wraz ze stosowną informacją. Wszystko zależy od właściwych ludzi na właściwych stanowiskach z właściwą wiedzą na temat tego co się robi.
    Sic parvis magna..

  2. #192
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bądźmy poważni ostatnie problemy były gorsze. Teraz też nie jest miło, ale było gorzej. Co nie znaczy, że to plus. Znowu rozpieprzyli grę tak, że najbezpieczniej jest nic nie robić.

    Xaaaaar gdzie Ty jesteś ? Jest środek tygodnia (właściwie już po) więc ktoś tu powinien być, bo o ile mi wiadomo w weekend nikt się nie odezwie. Więc przynajmniej w tygodniu ktoś mógłby tutaj reagować. Co to ma być ? Ostatnie problemy po konserwacji nie zostały naprawione w tygodniu konserwacji, tylko dopiero po weekendzie. Więc ile teraz będziemy czekać ? Dziś nie, jutro też nie, potem weekend. I coś się zrobi dopiero w przyszłym tygodniu.

  3. #193
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ogólnie można się już przyzwyczaić , ale jak zwykle szkoda czasu i premiki ;/

  4. #194
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Bądźmy poważni ...
    my jesteśmy poważni, ale BB niezbyt...
    Sic parvis magna..

  5. #195
    Początkujący Osadnik Awatar gothic0475
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Premium włączone a co chwilę zrywa połączenie z serwerem,kosze nie wchodzą,kolejka budowania wariuje,geolodzy startują po 5 minutach lub wcale a liczba bezrobotnych osadników jest kosmiczna -ehhhh ....

  6. #196
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tylko, że Tam pracują fachowcy. Fakt, sam pomysł był masowo krytykowany przez graczy tak samo jak gra online ale jednak w samym produkcie nigdy nie miałem problemów aby coś nie działało albo działało trochę.

    Napisałem o tych poprawkach bo BB tego nie robi - nie testuje. Wprowadzono "poprawki", które zabiły serwer. Nikt nie testował obciążenia przed wgraniem poprawek na nasze serwery? Przecież gdyby przetestowali na swoich, pomnożyli x ilość userów na normalnych serwerach to by wiedzieli jaką muszą mięć moc obliczeniową aby wszystko poszło bez problemów. A tutaj zonk Ja jestem przeciwny ich poprawką dopóki nie zatrudnią fachowców a nie samych amatorów.

  7. #197
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    premie sprawdziłem, lekkie opóźnienia są, ale to jest do przeżycia. Sprawdzę zaraz przygody. Ogólnie bardzo mi się podoba to nowe podświetlanie kolekcji u znajomych ;]

  8. #198
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jimmusiek Zobacz posta
    Tylko, że Tam pracują fachowcy.
    to nie "fachowcy" tylko "faHoFcy"
    Sic parvis magna..

  9. #199
    Osadnik Awatar kaśkownik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Moze zamiast konserwacji gry trzeba zrobic konserwacje zasobów ludzkich w BB
    święta racja

  10. #200
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie irytujcie się tak. Przecież po każdej nocy przychodzi dzień, a po konserwacji następna konserwacja.

Zamknięty wątek
Strona 20 z 30 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.