Zamknięty wątek
Strona 12 z 30 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 297

Wątek: Konserwacja 20.03.2014

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na FF - wyspa sie nie laduje. Na Chromie laduje ale bez czatow i gildi - Braaaaaaaaaaaaawo.

  2. #112
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie dajcie się zwodzić MortalWombat988, to człowiek BB. Kto poniósł koszty z tą grą i czuje się oszukany to proszę o info bo szykujemy się do wystąpienia z pozwem zbiorowym, czas nauczyć odpowiedzialności

  3. #113
    Osadnik Awatar greivier
    Dołączył
    09.03.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kadMoholik Zobacz posta
    Na FF - wyspa sie nie laduje. Na Chromie laduje ale bez czatow i gildi - Braaaaaaaaaaaaawo.
    na FF też się ładuje bez czatów i wszystko masakrycznie muli

    opóźnienie dodawania kolekcji to lekko ponad 2 min xD
    Sic parvis magna..

  4. #114
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2014
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pirat11 Zobacz posta
    nie dajcie się zwodzić MortalWombat988, to człowiek BB. Kto poniósł koszty z tą grą i czuje się oszukany to proszę o info bo szykujemy się do wystąpienia z pozwem zbiorowym, czas nauczyć odpowiedzialności
    Nie wiem kto jest człowiekiem BB ale takie praktyki są znane od wielu lat w grach przeglądarkowych. Jest grono w grze, jakoby wysłannicy twórców etc. i oni nakręcają, często kupno premek, ceny itp itd. Jest jedna znana gra, która słynie z tego typu praktyki ale nie będę pisał jaka bo jeszcze bana zarobie.

  5. #115
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Raz dwa BB wylaczac serwery i robic konserwacje konserwacji bo jak mam dodawac pole 5 minut to chyba podziekuje...

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GreatMagician Zobacz posta
    o cho. Polonista "SE" napisał
    Ktoś tu SE olewał lektury szkolne i nie wie że to bardzo popularne słowo w polskiej literaturze. Uwierzę jednak że w towarzystwie spod monopolowego mało znane.

  7. #117
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziękujemy BB w psuciu jesteście NAJLEPSI
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2014
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Ktoś tu SE olewał lektury szkolne i nie wie że to bardzo popularne słowo w polskiej literaturze. Uwierzę jednak że w towarzystwie spod monopolowego mało znane.
    Bardzo popularne, na wsiach, wśród ludzi nie douczonych i właśnie spod monopolowego sklepu, przy którym pewnie rozpocząłeś dzień

  9. #119
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Ktoś tu SE olewał lektury szkolne i nie wie że to bardzo popularne słowo w polskiej literaturze. Uwierzę jednak że w towarzystwie spod monopolowego mało znane.
    a o przecinkach Wacpan slyszal? poza tym nie spamuj, bo to temat o dobrodziejstwach wynikajacych z konserwacji.

  10. #120
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    Ja mam nadzieje że ta gra zostanie wyleczona z ludzi tobie podobnych Pokażcie mi grę która nie zawiera błędów... Nawet pasjans sie wieszał Mam rozumieć że ludzie od GTA V też się nie znają na swojej pracy? (taki pierwszy lepszy przykład).
    Troche to smutne że nie macie co robić w życiu tylko tutaj płakać i powtarzać dokładnie to samo co powiedział poprzednik, trochę jak lemmingi
    Mają prawo płakać i narzekać, wielu z nich płaci z różne rzeczy związane z grą. Płacą więc mają prawo wymagać. Ja nie płace, wiec jako "pasożyt" staram się nie jęczeć za bardzo

    A co do błędów to zadam tylko jedno pytanie: Po co im ten serwer testowy?

Zamknięty wątek
Strona 12 z 30 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.