Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: Kolejna konserwacja - kolejny problem

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przeciez to bylo oczywiste , ze taka ilosc ich (BB) ulepszen nie ma szans bycia aby cos nie spier dolili bo tylko do tego sie nadaja, ale co sie dziwic jak głaby jedne testuja na innym silniku gry a wrzucaja na na calkiem inny, JAK TAK MOZNA ROBIC ?!

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    G.8.30 logowanie nie powiodło się - komunikat "serwer przeciążony" G.8.37 Logowanie udane - brak zakładek czata, pomocy, szeptu, handlu, jedynie wiadomości systemowe. Geologowie wysłani nie znajdują złóż, Grubasy zostają wysłani, jednak po 5 min się odświeża i po ponownym wejściu do gwiazdy Grubas nigdzie nie poszedł. Wojsko do garniaków dodawane 5 min, aż strach ich gdzieś wysyłać. Pola zboża, studni i kopalni zanim w kolejkę budowania wejdzie to kolejne 5 min. Przedmioty kolekcjonerskie dodawanie 5 min. Czyszczenie ciastek pamięci itp nie przynosi rezultatów. 8.47 serwer przeciążony. Gratuluje konserwy. - 8.54 serwer przeciążony - 8.55 to samo, wywala z gry jak leci. Cyrk - 9.00 logowanie udane - brak interfejsu (super)
    Ostatnio edytowane przez Robin76 ; 20.03.2014 o 10:01 Powód: Aktualizacja postu

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    od wczoraj problem z logowaniem przepada kolejka do diamentow czy ktos to zwroci i przepada mi przygoda

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie działa czat, nie działa poczta (nie da się odebrać efektów poszukiwań odkrywców), odkrywcy nie chcą iść szuka geologowie też
    zniknęła gildia po czym magle się pojawiła
    brawo

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest 8:55 jak pisze tego posta mam dosstepne tylko szept i widomosci nic poza tym. Szukanie kolekcji niemozliwe, przy kazdej próbie wejscia do kogos na wyspe - wywala.

    Nie wspomne o kopalniach miedzi załadowanych zozem po prawie 2k i z 6-ciu juz mi dwie padły ? a wszystkie były szybciej eksploatowane i nagle z 6 dwie juz kaput a 4 działaja ? kolejna konserwacja i kolejne problemy uzytkownikow ! BB OGARNIJCIE TYCH SWOICH *** TECHNIKÓW BO JUŻ RZYGAĆ SIĘ CHCE TYMI WASZYMI PRZEPROSINAMI I DODATKOWYMI KONSERWACJAMI GRY BO ZA KAŻDYM RAZEM COŚ JEST ZJE...POPSUTE !

    ZNÓW RZUCICIE KOSZYK EGZO I MOŻE JAKĄŚ ŁAPKĘ DLA ZAMKNIĘCIA SIĘ NEGATYWNYCH GŁOSÓW O WASZYCH "DZIAŁANIACH" ?

    ROBICIE SYF NA GRZE - CHCECIE TESTOWAĆ NOWOŚCI TO NIE NA NAS - MACIE OD TEGO SERWER TESTOWY ! U NAS WGRYWACIE NOWOŚCI A PÓŹNIEJ ONE TRAFIAJĄ NA INNE SERWERY TSO ! PARNOJA !

    ALBO RÓBCIE TE KONSERWY I WPROWADZANIE NOWOŚCI Z GŁOWĄ ALBO WCALE !
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 22.03.2014 o 12:25

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    a ja nadal nie moge sie zalogowac, a wlasciwie to sie loguje ale gra sie nie chce zaladowac (cookie i historia wyczyszczone) :/

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie nie da sie wejsc na wyspe znajomego z gildii, tez tylko szept jest, kosze jak daje to maja mega opoznienie i pewnie zaraz zobacze kolejne bledy... przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze tylko jedna reka

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brak interfejsu czata itp to chyba przez to, że ludzie się burzą. Nie ma interfejsu nie ma narzekania ;p Chory Kraj więc chore i setki (wina Tuska)

  9. #19
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i kolejna konserwa ... pięknie

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2013
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie nie działa dosłownie nic!!!

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.