Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 139

Wątek: Wystąpił błąd !

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dostałam odpowiedź od supportu "wyczyść kache, usuń cookie" i relog, cóż z tego jak nadal komunikat "połączenie nie powiodło się" bleeeeee

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    czyszczone i dalej nic

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ani fox ani IE nawet po usunięciu ciasteczek i wyczyszczeniu historii jak nie uda mi się zalogować to ciekawe kto mi odda stracone diamenty za logowanie które miałem dzisiaj dostać :/

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie dalej jest problem

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    "Niestety nie udało się połączyć z serwerem "The Settlers Online". Spróbuj połączyć się ponownie. Jeżeli problem nie zniknie, wejdź na stronę główną i poszukaj informacji na forum". I taki komunikat od godziny, czyli tyle czasu, ile probuje sie zalogowac. Oczywiscie na forum, ze strony BB informacji brak. Czyszczenie ciasteczek nie pomaga, ani w FF ani w Chrome, ani w E. A BB jak zwykle w takich sytuacjach nabiera "wody w usta". Rozumiem ze to ma byc dla graczy "wstep" przed jutrzejszymi "przyjemnosciami"? Stawiam dolary przeciwko orzechom, ze jutro znow beda problemy z gra. Kto przyjmuje zaklad?

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poniżej moja wiadomość do supportu, ciekawe czy odważą się odpowiedzieć
    "Gra sie nie uruchamia, czyszczenie cache, ciasteczek nie pomaga. Instalacja nowej przeglądarki (chrome) nie działa, pracuje na FF, a także na IE nie działa. Prosze nie wymigiwac się softem usera, a napawic bład. O godz. 7:00 było wszystko ok."

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Złota Góra
    Niemiecki serwer działa bez zarzutu - znów na nas testują - pewno zeby nie móc skonczyc tych KZE co to mają z nimi problem

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    omar daj linka na niemiecki serwer i przenosimy się tam ...w d... mam BB

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    co znowu sie stało??

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    nadal nic i tak od ponad godziny. nagle przerwało grę i żadne czyszczenie ciasteczek nie pomaga.

Strona 7 z 14 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.