Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 139

Wątek: Wystąpił błąd !

  1. #1
    fuJek

    Wystąpił błąd !

    Co ja mógł bym napisać. EHHHH Konserwacja poprzedzająca konserwację konserwowaną... Szkoda słów. Chyba na dzień dzisiejszy powiem dziękuje tej grze. Bo, jednak cierpliwość się jednak kończy. Każdej nowej osobie powiem " ! ! ! NIE POLECAM ! ! ! " tej gry. Z góry ODRADZAM. Na koniec opisze może problem. Po dzisiejszej jak zwykle *** KONSERWIE, wystąpił błąd. Oczywiście jak Zespół TSO pisze że odświeżenie pomoże... ?! STWIERDZAM CHYBA WAS COŚ ***. No Ile można robić z ludzi baranów. Dzięki PARTACZE z BB.

    Jak chcecie banujcie mi konto bo i tak mnie to wali. Nie pozdrawiam PARTACZY Z BB

    a dla normalnych Graczy propsy i powodzenia i oby jak najmniej stresu i cierpliwości może doczekacie lepszych czasów.


    Wystąpił błąd
    Niestety wystąpił błąd. Nasza sekcja techniczna czuwa. Spróbuj odświeżyć stronę, mamy nadzieję, że ten problem się nie powtórzy.
    Zespół The Settlers Online
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 19.03.2014 o 18:22

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    A myslalem ze to u mnie cos nie tak ;d Czas zakonczyc ta gre chyba bo to co sie dzieje jest smieszne .

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Niestety nie udało się połączyć z serwerem, mi tez to wyskakuje

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie to samo

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.10.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja mam to samo - nie mogę wejść w grę

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    odświżam, odświeżam a i tak d...a

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zawsze problemy występowały po konserwacji ...dzisiaj przed!

  8. #8
    fuJek
    dziś była konserwacja Uplay'a. Ale te patałachy jak zwykle musieli coś naburaczyć. Mottow w grze TSO. DZIEŃ BEZ BŁĘDU DZIEŃ STRACONY !

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Macie info o konserwacji które się pojawiło przed chwila ;d A co robią w tej chwili? Konserwacje przed konserwacja przygotowujacą do konserwacji?

  10. #10
    fuJek
    nie teraz trwa Konserwacja konserwacji konserwującej przygotowywanej konserwacji konserwującej konserwacje konserwowaną. Czyli dzień jak codzień.

Strona 1 z 14 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.