Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: ODDAJCIE Puszkarzy.

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generałowie giną , mapy się blokują, wojsko ginie dzisiaj 4 puszków jutro gienek 270 z armią i co niby ludzie przesadzają ? To jest błąd a je należy naprawiać. Jedyne co to nic do tej pory nie stało się z odkrywcami. Ich nic nie rusza.
    Ja jestem w plecy 25eż nie doszli na przygodę i zauważyłem taką prawidłowość. WOJSKO GINIE od generała co nie miał gdzie wylądować.
    Ostatnio edytowane przez hesar1975 ; 19.03.2014 o 08:10

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeszcze z zakupem klejnotów wszystko działa. Jakoś nie pamietam problemów z tą częścią gry.

  3. #13
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiadomo ze z tym nie moze byc zadnych problemow. "The spice must flow"
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  4. #14
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziwi mnie dla czego gram juz pare lat tzn prawie poczatek gry i do dzis zadnych problemow z armia z wyspami z przygoda i niczym nie mialem ani moja dziewczyna nie wiem jak wy gracie i na czym gracie ze ciagle cos sie komus dzieje. Owszem zdarzy sie jakis bug ale zazwyczaj go naprawiaja i jest to jakas *******a

  5. #15
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    MANOLO_PL za bardzo się nakręciłeś i zaczynasz już przesadzać.
    Ten temat nadaje się do zamknięcia bo niczemu nie służy oprócz dziwnej rozrywki wyżej wspomnianego.
    Ty Aga tak na serio? Przecież koleś robi sobie zgrywę a co poniektórzy tutaj to zbyt poważnie są nastawieni. MANOLO_PL - na drugi raz daj info że to pół żartem/pół serio piszesz bo są tacy co żartu nie chwytają...

  6. #16
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Ty Aga tak na serio? Przecież koleś robi sobie zgrywę a co poniektórzy tutaj to zbyt poważnie są nastawieni. MANOLO_PL - na drugi raz daj info że to pół żartem/pół serio piszesz bo są tacy co żartu nie chwytają...
    Wiem że sobie jaja robi, ale to jest śmieszne raz czy drugi. Chodziło mi o to że MANOLO_PL w wielu tematach wyśmiewa BB i w wielu sprawach słusznie, ale robienie zadymy z powodu 4 puszkarzy to czy czasem nie jest robienie czegoś na siłę aby pisać dla samego pisania?

  7. #17
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po paru latach grania obiektywnie trzeba przyznać ze gra się rozrosła znacznie (jak na przeglądarkową) i PRZEROSŁA wytwórców znaczy BB. Ilość zmian pewnie jest tak duża, że patch patcha na patchu patchem zaklejany i nikt nad tym nie panuje kod zamulony jak Niesiołowski po zjedzeniu szczawiu wiec nie ma się co dziwić.

    Nowości są wprowadzane (bo są) szkoda że nie te na które gracze naprawdę czekają....

    Nie ma co marudzić tylko czekać i tak coraz mniej ludzi gra (obiektywnie patrząc) bo nie ma co robić
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Steelkill Zobacz posta
    Po paru latach grania obiektywnie trzeba przyznać ze gra się rozrosła znacznie (jak na przeglądarkową) i PRZEROSŁA wytwórców znaczy BB. Ilość zmian pewnie jest tak duża, że patch patcha na patchu patchem zaklejany i nikt nad tym nie panuje kod zamulony jak Niesiołowski po zjedzeniu szczawiu wiec nie ma się co dziwić.

    Nowości są wprowadzane (bo są) szkoda że nie te na które gracze naprawdę czekają....
    Aż mi łezka poleciała jak to przeczytałem. W morzu głupoty znalazłem inteligentny post.

    "Nie ma co marudzić tylko czekać i tak coraz mniej ludzi gra (obiektywnie patrząc) bo nie ma co robić"
    Nie mają co robić ponieważ:
    - kupują "ułatwiacze" (młyny, manufaktury itp.)
    - płaczą o kolejne premie "bo się należy"
    - moje ulubione - tupią nóżkami za miksturą słabego punktu i wsparciem dystansowym

    Przez taki szajs gra traci urok i nie stanowi dla gracza żadnego wyzwania. Z gry strategicznej, na własne życzenie, tworzy się "farmville" lub "grindfest" (ach ten angielski).

  9. #19
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    W morzu głupoty znalazłem inteligentny post.
    Az się uśmiałem jak to przeczytałem

    Akurat sporo inteligentnych ludzi gra w ta grę - mając własne zdanie a nie narzucone i własny osąd. Niestety tu się zgodzę z Mortalem, że dużo narzekania na Forach i chyba z tego względu opinie są w większości lekceważone lub "olewane" przez pracowników BB. Bo mało konkretów a dużo bicia piany.

    Ale z drugiej strony nie dziwie się graczom że są sfrustrowani bo najlepszym przykładem jest Dział - Pomysły i Sugestie. Większość dobrych pomysłów, za które normalnie firma płaci zatrudnionym pracownikom tutaj darmowo gracze wrzucają, żeby ulepszyć/rozwinąć grę poświęcając sporo własnego czasu i inwencji (przypomnę screeny z multiplikatorów nie pamiętam niestety kto był autorem chyba Larxand albo thordis) jaki jest efekt sami wiemy.
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.