Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: Trąba Powietrzna- Whirlwind

  1. #11
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Słyszałem coś o 220 popki
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Katedra pomieści 100 populacji, zajmuje 1,5 pola i nie jest zdatna do handlu.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  3. #13
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Jak się nię będzie dało handlować i będzie miała marne 100 popki to raczej przygody nie będą szałem. pozdro BB.
    "Są różne stopnie zła. Nawołujemy was - pomniejsze odmiany plugastwa - by nie naginać granic prowadzących do prawdziwej deprawacji."

  4. #14
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Myvu Zobacz posta
    Jak się nię będzie dało handlować i będzie miała marne 100 popki to raczej przygody nie będą szałem. pozdro BB.
    Potwierdzam, jeśli na serio 100 bd miała populacji, a nie będzie zdatna to handlu to nie wróżę dobrze przygodom kooperacyjnym.
    Pomijając już fakt, że nie jest to towar limitowany ilościom więc powinien być zdatny do handlu jak to jest z wieżą wiedźmy, lodową, białym zamkiem czy mroczną fortecą

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta przygoda ma największe straty z tego co sie orientuje, ale drop jest niczego sobie, do tego nie ma saletry
    Sporo ludzi będzie ją robic choćby po to aby zdobyć katedrę, bo to w sumie będzie dosc unikatowy budynek jak nie będzie mozna go zdobyć w kantorze. Jest to ładna ozdoba dodatkowo podnosi populacje. Tylko niech nikt mi tu nie wyskakuje ze daje mało albo coś, ten budynek jak i inne są ozdobami, bo w porównaniu do lodowych wszytko wypada marnie

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia

    Gościnna kościana katedra była by bardziej gościnna gdyby miała 150 populacji ale płakać nie będę z tego powodu Napewno będę chciał ją zdobyć na live serwerze też a że nie będzie jej można kupić w kantorze to i nawet dobrze

    Trafił ktoś fasole w tej przygodzie po ostatniej zmianie na testowym? Ja nie trafiłem ani nikt z moich znajomych na kilkanaście dropów, myśle ze może być przeniosiona do innej kooperacyjnej przygody?

  7. #17
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziesiejszy poranny drop


  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Dziękuje wygląda na to że do loot tabeli wystarczy tylko dodać kościana

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Hej mistrzu. Dobry i czytelny poradnik ale pokolorowałbys troche i wytłuścił wojsko potrzebne w każdym ataku, bo zrobiłeś troche z drugiej strony ( malo istotne wojsko w bitym obozie Milej nocki dzo i zeby nie bylo ze sie czepiam

  10. #20
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a tą przygodę można tylko kupić za klejnoty czy grubaski też przynoszą?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.