Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Morskie podboje- pomysł dla graczy 50+

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat by pewnie trzeba założyc od nowa w dziale z pomysłami i tam dodać ankiete, tylko musisz formułować jak najprościej zeby potem nie trzeba bylo od nowa głosować.

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    dwa lata grasz, ale forum nie miałaś potrzeby czytać, za to podzieliłaś się z nami genialnym pomysłem!

    I tak fala krytyki zalała wątek, bo krytyki na tym forum jest najwięcej a największym zbiorowym wrogiem tego forum jest MARUDA.

    A krytyki być może jest najwięcej bo gra działa średnio, a developerzy mają nas w głębokim poważaniu, i marzą za pewne o tym, żeby nam pomóc zbudować porty i odkrywać nowe światy.
    "Forum czytam, ale na podobny wątek się nie natknęłam" i podzieliłam się pomysłem, zapewne nie genialnym, ale takim po prostu więc daruj sobie nieuzasadniony sarkazm pod moim adresem, w końcu nikt nie każe Ci czytać moich "genialnych" pomysłów. Pozdrawiam

  3. #23
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pomyślę o ankiecie i przeniesieniu wątku skoro aż tak niektórych kuje w oczy. Pozdrawiam

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wpisz słowo - port - w wyszukiwarkę forum i zobacz ile było już takich wątków.
    a jak czytasz forum, to powiedz mi, jak możesz mieć jakiekolwiek nadzieje, że ktokolwiek kiedykolwiek wprowadzi ten pomysł w życie? wytłumacz mi to bo ja nie rozumiem? skoro nasi kochani developerzy nie są w stanie naprawiać swoich błędów na bieżąco to naprawdę myślisz, że wezmą się za realizację projektu - "PORT"???????
    Serdecznie pozdrawiam.

  5. #25
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Carbonara Zobacz posta
    wpisz słowo - port - w wyszukiwarkę forum i zobacz ile było już takich wątków.
    a jak czytasz forum, to powiedz mi, jak możesz mieć jakiekolwiek nadzieje, że ktokolwiek kiedykolwiek wprowadzi ten pomysł w życie? wytłumacz mi to bo ja nie rozumiem? skoro nasi kochani developerzy nie są w stanie naprawiać swoich błędów na bieżąco to naprawdę myślisz, że wezmą się za realizację projektu - "PORT"???????
    Serdecznie pozdrawiam.
    Ja nie twierdzę, że mój pomysł jest odkrywczy lub genialny, a pojęcia port nie szukałam na forum, bo nie miałam takiej potrzeby co nie znaczy że forum jakiego takiego nie czytam. A skoro idąc twoją retoryka nasi kochani developerzy wprowadzili bajkowe przygody więc mogą ( czyt. nie muszą i z góry zaznaczam że nie mam w sobie tyle zadęcia by sadzić że wprowadzą akurat ten pomysł) wprowadzić wszelkie inne pomysły rozwijające grę. I zamiast siedzieć i marudzić jak to mi źle bo nie ma tego czy tamtego puściłam sobie wodze fantazji, ale widzę że akurat brakuje dystansu by to zauważyć, i skoro nie siedzę i nie biczuję się makaronem z powodu niekoniecznie dobrze działającej poczty i nie wylewam swojego cierpienia na forum to znaczy, że można mnie traktować w sposób protekcjonalny.
    Powtarzam nikt nie zmusza Cię do czytania. Pozdrawiam

  6. #26
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez BrieCatti Zobacz posta
    Ja nie twierdzę, że mój pomysł jest odkrywczy lub genialny, a pojęcia port nie szukałam na forum, bo nie miałam takiej potrzeby co nie znaczy że forum jakiego takiego nie czytam. A skoro idąc twoją retoryka nasi kochani developerzy wprowadzili bajkowe przygody więc mogą ( czyt. nie muszą i z góry zaznaczam że nie mam w sobie tyle zadęcia by sadzić że wprowadzą akurat ten pomysł) wprowadzić wszelkie inne pomysły rozwijające grę. I zamiast siedzieć i marudzić jak to mi źle bo nie ma tego czy tamtego puściłam sobie wodze fantazji, ale widzę że akurat brakuje dystansu by to zauważyć, i skoro nie siedzę i nie biczuję się makaronem z powodu niekoniecznie dobrze działającej poczty i nie wylewam swojego cierpienia na forum to znaczy, że można mnie traktować w sposób protekcjonalny.
    Powtarzam nikt nie zmusza Cię do czytania. Pozdrawiam
    Znasz pojęcie lenistwa??? Ty nie dosyć że pojęcia "port" nie szukałaś na forum, Ty w ogóle nie szukałaś nic. Mi to zajęło kilka minut (jest tego więcej). Oto wątki i pomysły mniej lub bardziej zbliżone do Twojego. Wystarczy odrobinka chęci:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...eaktywne-konta
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...a-skarb%C3%B3w
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...-i-maly-pomysl....
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...5%9B%C4%87-gry
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...26003-Stocznia
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...-dla-graczy-50

    Ja też kiedyś byłem entuzjastycznie nastawiony do pomysłów jak Twój. Teraz trochę ochłonąłem i zmądrzałem (uświadomiony przez innych graczy) i wolę aby twórcy wyeliminowali większość dużych błędów i niedoróbek, usprawnili trochę system gry, kierując się naszymi sugestiami, a na końcu ewentualnie wprowadzali tak egzotyczne pomysły jak Twój (nie twierdzę że jest zły).

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    A co ma pojecie lenistwa do całej sprawy??? I oczywiście nigdy w życiu nic nie szukałam na forum !!! Po co czytasz i się wypowiadasz skoro już to widziałeś i się wypowiadałeś, i widzę że chęci nie brakuje by obrzydzić i ochładzać graczy, którzy chcą powiedzieć cokolwiek innego niż niekończące się marudzenie na to czy tamto. Pozdrawiam

    P.S. co Wam przeszkadza tak ten wątek nawet jeśli już takich byłoby miliony, to nie zabieram miejsca innym a każdy chyba ma prawo do wypowiedzi i naprawdę nie każdy musi czytać skoro tak bardzo to Was irytuje

  8. #28
    Lipek
    BrieCatti - mówisz że grasz już dwa lata, prawda? Jak rzekł Carbonara - skąd ci do głowy przyszło że tak wielki projekt jak Twój mieliby wprowadzić (chyba że za kosmiczny koszt w klejnotach)? Chłopakom z BB, 1szy przykład z brzegu, zajęło kilka(naście?) tygodni rozpracowanie problemu znikających dróg (poprawka ma wejść 18tego). Oni się męczą aby wprowadzić jakieś "ulepszenia" mające na celu zwiększenie miejsca pod zabudowę, mityczne PvP, zakurzony system badań dla generałów czy rozwoju wyspy. Zaraz pewnie Xaar się wypowie, że to wszystko nadal jest w planach i już za jakiś czas pojawi się odpowiednie info.

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Lipek, ja nie mam 5 lat i widzę bugi, lagi, błędy, niedoróbki, konserwy konserw, zapowiedzi rzeczy, które wprowadzane są lata albo giną w czeluściach zapowiedzi. I tak jak pisałam wcześniej pozwoliłam sobie puścić wodze fantazji bez zadęcia i nadziei, że ktoś to przeczyta choćby o wprowadzaniu nie wspominając. I może trochę z żalu nad marnowaniem przez BB potencjału tej gry. Nie spodziewałam się tylko takiego hejtu nawet nie samego pomysłu co mojej osoby. Tyle w temacie. Pozdrawiam

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BrieCatti Zobacz posta
    A co ma pojecie lenistwa do całej sprawy??? I oczywiście nigdy w życiu nic nie szukałam na forum !!! Po co czytasz i się wypowiadasz skoro już to widziałeś i się wypowiadałeś, i widzę że chęci nie brakuje by obrzydzić i ochładzać graczy, którzy chcą powiedzieć cokolwiek innego niż niekończące się marudzenie na to czy tamto. Pozdrawiam

    P.S. co Wam przeszkadza tak ten wątek nawet jeśli już takich byłoby miliony, to nie zabieram miejsca innym a każdy chyba ma prawo do wypowiedzi i naprawdę nie każdy musi czytać skoro tak bardzo to Was irytuje
    w zasadach widziałem ze czeba sprawdzić czy takiego wątku nie ma

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.