Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Morskie podboje- pomysł dla graczy 50+

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj

    Morskie podboje- pomysł dla graczy 50+

    Przyszedł mi do głowy pewien pomysł i chciałabym rozpocząć dyskusję na ten temat.
    Wprowadzenie bajkowych przygód na trochę ożywiło grę, więc może idąc dalej....
    Potencjał morski w tej grze jest niewykorzystany całkowicie i wg. mnie niesłusznie, a widzę to tak:
    1 dodanie do gry opcji odkrycia/przyniesienia przez odkrywcę fragmentów map do nowego świata (nowej wyspy)
    2 budowa portu na wyspie macierzystej oraz floty gotowej by odszukać tą drogę zgodnie z mapą
    3 przeznaczenie jednego generała który stawałby się admirałem i służył tylko do wypraw morskich
    4 nowe koszary rekrutujące marynarzy, majtków bosmanów, nawigatorów
    Wyspę trzeba byłoby oczywiście oczyścić z bandytów a potem odbudować (zje zalegające kamienie marmur deski tytan saletrę inne surowce które gracze chomikują nagminne), potem zdecydować czy będzie służyć do celów militarnych (kiedyś może pvp) czy ekonomicznych (rozwiązanie problemu braku miejsca).
    Opcja taka była by tylko dla graczy z 50 lvl (może wrócą znudzeni i uciszy to maruderów), musi być oczywiście dość kosztowna i czasochłonna i da graczom zajęcie na kilka długich miesięcy
    Co myślicie?? Oczywiście to tylko szkic pomysłu, ale chętnie wysłucham Waszych opinii , może pomysł się sprawdzi i zbierze się grono graczy które go dopracuje a BB zechce z niego skorzystać.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    czemu 50+? za, ale zrób ankietę
    czemu 50+?
    lepiej 27+ jak są już przygody
    Ostatnio edytowane przez TomIII ; 16.03.2014 o 11:31

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ponieważ, nowa era (wyspa) jest dla tych, którzy już osiągnęli pełny rozwój w poprzedniej, a gracze 27+ mają jeszcze dużo do roboty. Taki bonus zamiast nowych lvl

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    a np mogło być 35+ bo wtedy same przygody robisz a i tak (ja) nie ma miejsca na wyspie

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram pomysł, jest dla graczy chcących spędzać czas w TSO, a takie odkrywanie nowych terenów było by ciekawym dodatkiem do gry, tych wysepek mogło by być nawet 6, pomysł jest fajny... ale nasi BB tego nie zrobią. Liczę na przekazanie pomysłu wyżej

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    wg mnie za duży lvl

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BrieCatti Zobacz posta
    Przyszedł mi do głowy pewien pomysł i chciałabym rozpocząć dyskusję na ten temat.
    Wprowadzenie bajkowych przygód na trochę ożywiło grę, więc może idąc dalej....
    Potencjał morski w tej grze jest niewykorzystany całkowicie i wg. mnie niesłusznie, a widzę to tak:
    1 dodanie do gry opcji odkrycia/przyniesienia przez odkrywcę fragmentów map do nowego świata (nowej wyspy)
    2 budowa portu na wyspie macierzystej oraz floty gotowej by odszukać tą drogę zgodnie z mapą
    3 przeznaczenie jednego generała który stawałby się admirałem i służył tylko do wypraw morskich
    4 nowe koszary rekrutujące marynarzy, majtków bosmanów, nawigatorów
    Wyspę trzeba byłoby oczywiście oczyścić z bandytów a potem odbudować (zje zalegające kamienie marmur deski tytan saletrę inne surowce które gracze chomikują nagminne), potem zdecydować czy będzie służyć do celów militarnych (kiedyś może pvp) czy ekonomicznych (rozwiązanie problemu braku miejsca).
    Opcja taka była by tylko dla graczy z 50 lvl (może wrócą znudzeni i uciszy to maruderów), musi być oczywiście dość kosztowna i czasochłonna i da graczom zajęcie na kilka długich miesięcy
    Co myślicie?? Oczywiście to tylko szkic pomysłu, ale chętnie wysłucham Waszych opinii , może pomysł się sprawdzi i zbierze się grono graczy które go dopracuje a BB zechce z niego skorzystać.
    Pozdrawiam
    Pomysł ciekawy, choć już podobne pomysły pojawiały się wcześniej na forum. Proponuję dodać ankietę.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    albo kolonizacja Marsa - tak samo realne na dzień dzisiejszy. jak czytam niektóre tematy to odnoszę wrażenie, że część ludzi nie czyta tego forum w ogóle, tylko dodaje swoje posty.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    No trudno, kombinować trzeba by dobrnąć do 50 pz.
    To by nowe tereny były dostępne od 50 pz jest dobrym pomysłem.
    Poza robieniem w kółko krawców by postawić nowe budynki lub zdobyć generała niema od 50 pz zbyt wiele do roboty i gra zaczyna się robić monotonna...
    P.S.
    Ankieta to dobry pomysł.

  10. #10
    Royalvee
    Pewnie że pomysł dobry, ale mocno się obawiam dla bb łatwiej wprowadzać inne pomysły dla ożywienia gry/graczy , np. zamiast sprawnej poczty, wprowadza nową nie działającą, i przez kilka miesięcy co tydzień dodaje usprawnienia "Nowego interfejsu poczty" itp...

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.