Zamknięty wątek
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 105

Wątek: Partacze bb

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    norma BB nie robi nam z górki tylko zwykle pod... kwestia przyzwyczajenia się do tego.
    po każdej konserwie zawsze cos spartaczone...
    teraz ograniczenia na mikstury i strzelby .... brak słów

    to samo było z ulepszonymi silosami wycofują a na chwilkę +100% do klejnotów dobry "CHŁYT MAŁKETINGOWY"

    szkoda że ludzie z BB nie widzą tego ile kont juz poszło w piach z powodu właśnie takich posunięć twórców... wielu znajomych moich juz nie gra bo mieli dość ...

    to co BB robi z graczami lepiej nie komentować bo szkoda słów ....

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy był podobny temat kiedy w/w partacze z BB spierd... moja strategie skupowania najazdów wikingów i lodowych posiadłości za krocie... a wszyscy dostali lodówki prawie za friko w postaci jakichś tam skrzynek, gdzie wylosowanie takowej było niezwykle tanie i proste?

    Jakoś nie kojarzę...

    więc bądźmy konsekwentni, a nie wybiórczo i subiektywnie oceniać tylko wówczas kiedy jest coś na minus wedle własnej wyspy tudzież gwiazdki!

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obcy nie wybiórczo, zauważ że wtedy nie wiedzieliśmy o tym że jednak coś się da. Co to LODOWYCH to było największe PARTACTWO którego nie przewidzieli. Komuś źle się wpisało procenty i nie tylko Tobie poleciało po wyspie na maksa, chociaż u nas na świecie SZACUN WIELKI byłeś tym co oberwał najwięcej. tamte pudełka o 180stopni przewróciły grę i jej strategię i aby ponownie tego nie było w tak krótkim okresie czasu stąd zaczyna się zamieszanie. Ja rozbudowę przerwałem widząc co się dzieje. Chciałem kupić te budynki epickie i dobrze że nie kupiłem bo tylko bym wtopił połowę wyspy, szykując się pod ich postawienie.

    Dowiedzieliśmy się dopiero wtedy gry COFNIĘTO DECYZJĘ ODNOŚNIE SILOSÓW, że jednak DA SIĘ ... Jak to mówią w Qpie siła.

    Przy tym kolejnym partactwie przeleci pewnie kilka innych partactw bokiem ( jak np. te kociołki ). A co mnie obchodzi że ktoś spartaczył robotę i obecnie kociołek dostaje nawet jak wojska na mapę nie wyślę. TRZEBA BYŁO PRZETESTOWAĆ A NIE OBECNIE TO ZMIENIAĆ. Dzięki temu zeszło tysiące zalegających nie potrzebnych nikomu przygód i nie było nieszczęśliwych z tego powodu. Po to są chyba serwery testowe żeby posprawdzać. Ale skoro SAMO BB NIC NIE TESTUJE to niech dalej moczą rączki w g...

    A jeżeli BB myśli ze jak my coś na testach wykryjemy że jest na naszą korzyść to popędzimy z opisami błędów i natychmiast doniesiemy co i jak TO SIĘ GRUBO MYLI !!!

    Ty dostałeś po Lodowych i przygodach, inni dostali po przygodach i produkcji monet, kolejni przy następnych zmianach.

    Dążmy teraz razem do tego : ABY NIKT WIĘCEJ ZA NIC NIE MUSIAŁ DOSTAWAĆ, ŻEBY TO CO SIĘ POJAWIA BYŁO STRATEGIĄ DŁUGOFALOWĄ A NIE NA CZAS WIDZI MI SIĘ KOGOŚ W BB.

    Bo np. ktoś wyszkolił poszukiwaczy pod przynoszenie ARTEFAKTÓW i dzięki temu ma Torby i co powiecie na to jak zaraz BB wprowadzi że w ARTEFAKTACH NIE MA TOREB ?

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    A ja zaczynam obserwować że na nasza Nowa Ziemia UMIERA ... ciekawe czy BB to widzi?
    Ja śmiem twierdzić, że nie tylko Nowa Ziemia.. Ale całe tso dzięki takim właśnie "wspaniałomyślnym" modyfikacjom "kochanego" BB.

  5. #45
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    Czy był podobny temat kiedy w/w partacze z BB spierd... moja strategie skupowania najazdów wikingów i lodowych posiadłości za krocie... a wszyscy dostali lodówki prawie za friko w postaci jakichś tam skrzynek, gdzie wylosowanie takowej było niezwykle tanie i proste?
    A TY nie dostałeś takiej możliwości?
    Też mogłeś się zaopatrzyć i to o wiele szybciej i taniej.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja miałem komplet zanim to wprowadzili i z dnia na dzień wartość mojej wyspy spadła o 70% bo to co zbierałem długo mogłem wyklikać w 1 dzień minimalnymi kosztami...

    co do idei postu odnośnie partactwa BB to się zgadzam, ale pierwszy topik odebrałem w kontekście kufli tylko... a jeżeli to dotyczy całości i braku planu BB odnośnie tej gry to również się podpiszę...

    bo w sumie nie ma gałęzi gdzie jak coś zmieniają na niekorzyść gracza to bym nie oberwał
    odkrywców też już zmaksowałem po całości więc mi tu o torbach nie pisz... no ale w sumie zawsze za klej mogę odzyskać książki w całości pff

  7. #47
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziwnych decyzji, wywracających gospodarkę było więcej.
    Jak choćby produkcja mapek.
    Z tego wycofać się trudniej to robią nam wbrew w inny sposób.
    Gospodarka w Settlersach to naczynia połączone, zmieniając coś w jednym miejscu, naruszamy równowagę (i tak bardzo chwiejną) w kilku innych.
    Brak kogoś w BB kto zna grę "od środka" czyli jest w stanie przewidzieć konsekwencję jakiejkolwiek zmiany.
    W tej chwili wygląda to tak - zmienimy coś i zobaczymy co się będzie działo.
    Amatorszczyzna w najgorszym wydaniu.
    I słuszna uwaga MANOLO_PL - nie wiemy co jutro wymyślą.
    Może zanim wezmą się za kolejne zmiany najpierw poprawią wszystkie błędy i wprowadzą zmiany postulowane przez graczy.

  8. #48
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak RedJul ... "dziwnych decyzji, wywracających gospodarkę było więcej" ... ale w niektórych sytuacjach miało swoje dobre strony bo gra zaczęła w pewien sposób żyć na nowo i naprawdę chciało się grać. Najgorsze jest to że zmieniają reguły podczas gry. Tak jak te nowe silosy, nagle się okazało że to oferta tymczasowa, a teraz z kuflami i strzelbami okazało się że poeta co innego miał na myśli i co innego wprowadzili.

    Brak konsekwencji, bo kto teraz będzie chciał robić MB lub ZE tym bardziej że dropy są jakie są i granitem nie błyszczą? A robić w kółko CR lub RB to skończy się tylko wielkim znudzeniem. Nawet nie widzę uzasadnienia ekonomicznego dla BB, zaczynam się poważnie się zastanawiać czy naprawdę chcą na tej grze zarabiać.

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie, popieram Wasze wypowiedzi i taka myśl mi się nasunęła, jeżeli w jedności siła to może zorganizujemy strajk generalny w postaci nie logowania się przez jeden konkretny dzień.
    Może wtedy BB zobaczy że to My jesteśmy dla nich a nie Oni dla nas, bo takie mówienie nic nie da.

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Mogę się nawet przez tydzien nie logować, jakoś przezyje, bo mam tego serdecznie dość i chetnie zrobię sobie przerwe. Jednak wykonać to, będzie nie do zrobienia. Nie każdy ma ochotę czytać forum, robić coś co inni, jeszcze komuś jest to wszystko jedno itd. itp.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.