Zamknięty wątek
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 105

Wątek: Partacze bb

  1. #91
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    W zasadzie masz rację, szukanie na siłę nowych celów nie ma celu.
    Płacz mała płacz, bo wiesz że nie będziesz lepsza ode mnie.

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ma to jak mania wielkości ;] jakoś międzyserwerowych statystyk dotyczących kont graczy nie zauważyłem, więc takie chrzanienie typu "mam najlepsze konto na TSO" można sobie w kieszeń wsadzić...

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Nie chcemy żadnych prezentów, tylko godziwego ODSZKODOWANIA za straty, które powstały z winy wydawcy gry.
    Ja nie chce odszkodowania. Ja chce zwrot pieniędzy, które włożyłem, gdy ta gra wydawała się fajna. Obiecuje, ze już nigdy się tu nie pojawię jak otrzymam, i słowa dotrzymam w oka mgnieniu. Nie bedę ściemniał latami jak BB dla przykładu z PVP, itp.

  4. #94
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB_Xaar nadal oczekujemy ODSZKODOWANIA za straty poniesione w wyniku dwóch ostatnich konserwacji w których wgrywane były poprawki.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 22.03.2014 o 10:40
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    no i za brak możliwości logowania się do gry

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowy Świat
    Pozwolę sobie przekleić swojego posta z innego tematu, który bardzo szybko został zamknięty, a ten temat się to tego nawet lepiej
    Nie będę zmieniać jego treści, bo jego kierunek i tak jest znany...
    .......
    Zamieszczone przez Vatharian Zobacz posta
    Weźcie trochę wyluzujcie, co?
    Wieszacie psy na BB i Xaarze - po co? Chłopaki robią swoją robotę, starają się, a development tak dużego projektu to też nie jest hop. I nikt nie będzie na zawołanie - Ci ludzie też idą do domu, mają swoje rodziny i inne zajęcia, nie potrzebują ekstra stresu.

    To takie typowo polskie cebulactwo - znaleźć kozła ofiarnego i nawalać. Czasem jak przeglądam forum, albo na czacie wiszę, to mi wstyd za bycie Polakiem.

    Poza tym to nie była wina BB tylko Ubisoftu - całe ubi zmaruo, razem z Assassin's Creed, Wii U, PS3/4/X, PC.
    I tu się z Tobą nie zgodzę.
    Grałem już w niejedną grę, płatną i "bezpłatną", lecz TSO jest pierwszą grą, w której pojawiają się aż takie błędy.
    Większość gier, w które grałem również posiadała serwery testowe, z tym, że w tamtych grach serwery te spełniały funkcje testowe zmian przed ich wprowadzeniem na serwer główny. Błędy jakie się pojawiały były poprawiane na serwerze testowym i dopiero gotowy "produkt" był wprowadzany na główny serwer.
    W TSO nie rozumiem sensu istnienia serwera testowego, bo wszystkie zgłaszane błędy są olewane i aktualizacja serwera głównego wprowadza zmiany takie jak na testowym - ze wszystkimi zgłoszonymi wcześniej błędami. Po co więc on jest? Bardzo proszę Cię xaar, na odpowiedź na to nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie.
    Do tego, sama aktualizacja powoduje dodatkowe błędy, których nawet na testowym serwerze nie było - tego to już w ogóle nie potrafię zrozumieć.

    Do tego wszystkiego inne gry brały na poważnie sugestie i pomysły zmian w grze, które miały na celu uatrakcyjnienie samej gry - tutaj ta kwestia też leży całkowicie.
    Na forum było co najmniej kilka propozycji ciekawych, które nie powodują mega zmian w kodzie, a pomogłyby w samej zabawie, jak np. mnożnik produkcji, możliwość przesuwania w kolejce produkcyjnej magazynu prowiantu na samą górę kolejki (czasem do ZG trzeba wyprodukować np 10 sztuk monet - usuwanie całej kolejki tylko po to by zaliczyć ZG potrafi mnie mocno zirytować), czy łączenie dóbr w gwiazdce (po co nam 100 paczek np po 25 koszy, zamiast jednej w której jest 2500 koszy - tym bardziej, że istnieje możliwość zaznaczenia odpowiedniej ilości przy handlu - dotyczy to oczywiście wszystkich dóbr znajdujących się w gwieździe), czy chociażby możliwość kolejkowania premii na budynkach, tak aby można było "dać" kilka premii na dany budynek, by działał on "na premii" nawet, gdy nie możemy "dać" na niego nowej premki, np w nocy, czy w pracy...
    Zamiast nich wprowadzane są zmiany, które ani nie zachwycają, ani nic ciekawego nie wprowadzają... Dosłownie nic ciekawego dla graczy.
    // I to jest moje drugie pytanie na które chciałbym znać odpowiedź. Tzn. Po co jest ten dział na forum, skoro nic z niego nie jest wprowadzane do gry? //
    Wyjątkiem od powyższego jest może zmiana tego koszmarnego systemu pocztowego na coś "normalniejszego", choć i to przy pierwszym podejściu potrafili zepsuć - pomimo oczywiście wcześniejszych testów.

    A co do "dużego projektu", to nie przesadzajmy... TSO nie jest nawet średnim projektem tak na prawdę...

  7. #97
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    jeszcze przygody basniowe (chyba ostatnia naprawde dobra nowosc) byly brane z polskiego forum choc z lekka modyfikacja BB.....

  8. #98
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak po prawdzie nawet nie chodzi o to, na kim wieszamy psy. Z naszej strony piłka jest krótka, prosta i łatwa. Będziemy płacić i grać, jeżeli gra będzie prezentowała odpowiedni poziom. Nas powinno obchodzić tylko to. Oni dostarczają produkt, a my wyskakujemy z kasy. A skoro oni nie potrafią nawet porządnie wycisnąć kasę z graczy, to chyba dobrze o nich nie świadczy. Porównując obecny stan do tego z kwietnia 2013 r. to gra zaliczyła mały krok w tył, ewentualnie można powiedzieć, że stoi w miejscu. Zależy jak kto patrzy.
    Jedyną udaną rzeczą od roku, to wprowadzenie przygód bajkowych. Reszta jest po prostu cieńka jak papirus. Wprowadzili system badań - szkoda, że tylko połowę. Ostatnie info dotyczące reszty systemu pochodzi chyba z września. Brawo, rok wprowadzać coś co powinno być wprowadzone w 6 miesięcy.
    Obecnie cały ten szajs kręci się wokół eventów. I gdyby nie one to podejrzewam, że nikt by w TSO nie grał po prostu.
    Od roku nic innego nie nakręca tej gry jak eventy. Wyrzućcie sobie je z kalendarza nowości BB i zobaczcie co zostanie. Nic. To jak miejsca w kosmosie, gdzie nie ma planet, gwiazd, komet, obłoków gazu niczego.
    No, chyba że bierzemy pod uwagę konserwacje, które jak się okazuje też udało się zepsuć.
    Najlepszym sposobem na opisanie tego, co ludzie odpowiedzialni za tą grę i jej rozwój z nią robią,a co powinni robić to załączyć sobie forum i sprawdzić ile jest wątków w których ludzie piszą o problemach, zastoju gry, problemach, problemach, nadużyć modów, problemach po konserwacji, a ile jest wątków z czymś pozytywnym w środku.

  9. #99
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Odszkodowania żądamy!

  10. #100
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram was w 100% i podpisuje się pod tymi postami obiema rękoma
    Ja bym miał propozycje aby te wszystko zachowania, działania, olewania graczy opisać gdzieś mediach. Jest przecież pełno gazet o tematyce komputerowej o grach, gdzie można by to opisać. Przecież takie pisania na forum czy pisanie e-maili do BB nic nie pomaga, a taka anty reklama może by ich w końcu otrząsnęła z ich nagannego postępowania.
    To co oni wyprawiają to przerasta moje myśli.

Zamknięty wątek
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.