Zamknięty wątek
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105

Wątek: Partacze bb

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    proponuje usunąć wszystkie konta na 50 lvl
    - będzie szybciej, prościej i duuuuużo miejsca dla nowych graczy,
    a co za tym idzie sprzedaż niebieskich BB podskoczy.


    kupuj , kupuj - i tak ci zabierzemy - zajefajna polityka , nie ma co , gratki BB !

    nie po to kupiłem żeby teraz nie móc z tego korzystać !

    BB - "przestańcie Nas traktować jak bandę jełopów !!!
    Ostatnio edytowane przez Mercjusz ; 15.03.2014 o 08:08

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam takie pytanie kiedy dostaniemy jakieś zadośćuczynienie za ostatnie problemy z grą, przez kilka dni nie moglem sie logowac, od jakiś 2 tygodni mam 2 generałów wyłączonych z gry pisze do supportu i nadal nic,

  3. #23
    Royalvee
    Przykro patrzeć gdy gra z takim potencjałem, marką, zmienia się w kompletne dno, kiedyś jak słyszało się o settlers, aż się wzdychało z zachwytu, teraz na widok gry settlers, automatycznie człowieka cofa z obrzydzeniem, a fama idzie sobie w świat...

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar fructus_b
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    popieram przedmówców...
    BB jeśli jeszcze nie widzi, to zobaczy wpływ niezadowolonych klientów na markę...
    pzdr,
    fructus_b
    Gildia: Point-Of-Viev [P-O-V]
    serwer KOLONIA


  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ręce precz od Wsparcia i mikstur!!

  6. #26
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Po raz kolejny BB bedzie testowac nowe rozwiazania na polskim serwerze - u nas te zmiany maja byc wprowadzone 18 marca a na angielskim i rosyjskim serwerze dopiero 27 marca.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wprawdzie ani mnie to grzeje ani ziębi, bo już od kilku tygodni nie widzę sensu w kolekcjonowaniu gwiazdek ani niczego co można za nie kupić, ale pierwszą wypowiedź popieram bez żadnych wątpliwości.

    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Po raz kolejny BB bedzie testowac nowe rozwiazania na polskim serwerze - u nas te zmiany maja byc wprowadzone 18 marca a na angielskim i rosyjskim serwerze dopiero 27 marca.
    A może po prostu BB nas traktuje jako najważniejszą społeczność, z której zdaniem trzeba się najbardziej liczyć i dlatego to nam dają jako pierwszym te nowości.
    Ot, taka teoria

  8. #28
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Niech się ten cały Xaar wstawi w końcu za graczami, a nie jak sługa poddaje kolejne info. Po co nam zmiany, które nie są potrzebne! Po co nam nowe przygody jak straty nie rekompensują dropa nawet w 1/3 ! Zastanówcie się BB co robicie bo zamiast grę ciekawszą robić to tylko ją pogarszacie. Mam nadzieję, że BB czyta to i zmieni swoje błędy jak w końcu zmieni swoją nieudolność w tworzeniu nowych błędów.
    OD TESTOWANIA JEST TESTOWY NIE NORMALNE SERWERY

    SORRY za czcionkę, ale musiałem bo nie strzymałem

  9. #29
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja zaczynam obserwować że na nasza Nowa Ziemia UMIERA ... ciekawe czy BB to widzi?

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może jednak ten cały Xaar się wstawia. A że podaje kolejne info - taka jego przykra robota, ktoś musi. Nie przypuszczam, żeby za każdym razem robił to w przekonaniu o słuszności tego, co przekazuje.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.