Zamknięty wątek
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105

Wątek: Partacze bb

  1. #101
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Drodzy Gracze, Przerwa techniczna
    w dniu 14.05.2014 na polskiej wersji gry The Settlers Online odbędzie się dodatkowa przerwa techniczna.
    Przerwa odbędzie się w ciągu dnia, najprawdopodobniej w godzinach porannych. Gdy tylko czas trwania przerwy zostanie potwierdzony, bezzwłocznie o tym poinformuję.
    Celem będzie poprawienie utrudnienia, które może powodować spore opóźnienia w grze. Podczas przerwy technicznej gra będzie niedostępna.
    Aktualizacja #1:
    Przerwa techniczna rozpocznie się najprawdopodobniej około godziny 11:00 (czasu polskiego).
    Aktualizacja #2:
    Konserwacja rozpocznie się około godziny 11:00 czasu polskiego. Planowany czas trwania: około 2 godziny.
    BB_xaar
    I kolejna wtopa
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  2. #102
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teraz w KZE nie dostaje się mikstur i strzelb, tylko te nowe badziewia?
    Jeśli tak, to trudno Manolo, trzeba było nie zbierać tego nie wiem ile. Miałeś spokojnie czas od świat aby je wszystkie wykonać

  3. #103
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    WRACA temacik

    buhahahahahahaha

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja kłade lache na to bo to i tak nic nie zmieni

  5. #105
    Babelek
    A ja juz downo pisalem ze ta gra to samo badziewie. A ta druga Anno online to dopiero badziewie,az Cie kreci i **** sie chce na to wszystko

Zamknięty wątek
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.