Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz usunięcie poprawki modyfikującej Miksturę i Wsparcie dystansowe

Głosujących
116. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    49 42.24%
  • Nie

    57 49.14%
  • Obojętnie

    10 8.62%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Modyfikacji premii „Mikstura Słabego Punktu” oraz "Wsparcie Dystansowe

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Modyfikacji premii „Mikstura Słabego Punktu” oraz "Wsparcie Dystansowe

    Po 18 marca użycie premii Mikstury słabego punktu oraz Wsparcia dystansowego będzie ograniczone dozwolone będzie tylko jednorazowe użycie na jednym obozie

    Ja się na tą zmianę nie zgadzam (przynajmniej nie w starych przygodach), mam nadzieję że tak jak w przypadku silosu odpowiednia ilość niezadowolonych graczy sprawi że BB zmieni zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Boskicom ; 14.03.2014 o 19:54

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    ja i tak mam 39 ale jestem na nie

  3. #3
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    zle sformulowales pytanie :> jest bardzo mylace lepsze by było typu "czy jestes przeciw wprowadzeniu takiej poprawki ?"

    ale jak najbardziej ja kupilem ze 150 kolejnych zakazanych z ta mysla o wsparciu i miksturze a teraz BB podcina skrzydla nie dosc w ch.. bubli wpuszcza (bugow) uniemozliwiajacych czesto gre/blokowanie stref to jeszcze utrudniaja normalne robienie przygod ....
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem na NIE. Szkoda, że BB zamiast zająć się wprowadzaniem od dawna postulowanych przez graczy zmian robi wiele, by tę grę uczynić jeszcze mniej atrakcyjną. Gdzie obiecane PVP? Czy cos robicie w sprawie odblokowania leveli 50+? A może ktoś z BB chciaż chwilę czasu poświęci wprowadzeniu multiplikatora produkcji? Nie chce tu przytaczać postulowanych przez graczy zmian, bo jest już wiele wątków na ten temat. Niestety raczej nie czytanych przez BB.
    Jak rozumiem to kolejny krok ze strony BB, który ma zniechęcić graczy z 50 levelem.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem zdecydowanie za rezygnacją z tej modyfikacji. Natomiast zgadzam się z Shadow_mk, że pytanie jest źle zadane i wiele osób nieuważnie je przeczyta i zagłosuje odwrotnie do swoich zamierzeń. Pytanie zaproponowane przez Shadow jest bardziej czytelne

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raczej wasz zryw nic nie da, bo Deweloperzy uważają to za exploit, którego sami zaimplementowali...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobra zmiana, teraz już monety gwiezdne nie będą potrzebne Nikt nie będzie używał tych mikstur podobnie jak katapult
    Teraz tak na poważnie, czy wy nie macie co robić? Tyle jest do zrobienia a wy się zajmujecie takimi błachostkami? Kolejna konserwa i nadal nie ma burzenia skał i innych rzeczy które OCZEKUJEMY.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Raczej wasz zryw nic nie da, bo Deweloperzy uważają to za exploit, którego sami zaimplementowali...
    słuszna uwaga

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    i znowu bb ma graczy za nic,najpierw cos daje a teraz zabiera? wiec po co te star coinsy? chyba przyszedl czas rozejrzec sie za inna gra,oby nie z tej samej firmy

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    jestem na nie

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.