Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz usunięcie poprawki modyfikującej Miksturę i Wsparcie dystansowe

Głosujących
116. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    49 42.24%
  • Nie

    57 49.14%
  • Obojętnie

    10 8.62%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Modyfikacji premii „Mikstura Słabego Punktu” oraz "Wsparcie Dystansowe

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Prośba do autora wątku o jego zamknięcie i założenie ankiety z poprawnym pytaniem, bo efekt tej ankiety może być odwrotny od zamierzonego.

  2. #32
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wyniki są zupełnie wypaczone, ludzie są przeciwko poprawce co widać po postach, a głosują jakby chcieli aby ją wprowadzono.

    Cytat Zamieszczone przez Alicija Zobacz posta
    Osobiście wątpię aby to miało jakiekolwiek znaczenie - decyzja już zapadła i mają gdzieś nasze ankiety i zdanie na ten temat.
    To nie do końca tak, były już sytuacje że po protestach wycofywali się ze zmian, jeżeli nie będziemy wyrażali swojego niezadowolenia to już na pewno zmiana zostanie, a BB pewnie będzie przekonane że większość jest zadowolona z takiej zmiany.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja też jestem przeciwny tylko nam na przekór robią

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    zmiana jest wyjatkowo nietrafiona, jedna z tych bardziej nietrafionych, w dodatku nie nastapila ona po miesiacu tylko po połowie roku (gdyby wprowadzono ją po miesiącu, to jeszcze możnaby się z nią zgodzić okazując wyrozumiałość ludzkiej niedoskonałości), co nie jest nawet śmieszne (tu bardziej adekwatne są okjreślenia, ktore z pewnością uznane byłyby za nieregulaminowe). Ja na takie "strategie", chociaż to działanie BB jest czymś zupełnie odbiegającym od użytego przeze mnie określenia nie mam już słów, ręcemi opadły.
    Co do ankiety to też uważam, że pytanie nie zostalo dobrze sformułowane,
    moja propozycja na nowe to, np: "Czy uważasz, że zmiana dotycząca działania mikstury... i wsparcia... jest dobrym posunięciem ze strony twórców gry?"
    A teraz jeszcze podsumuje ten ruch
    Przeczuwam, że zmianę wymusiło wprowadzenie przygód kooperacyjnych (choc jeszcze żadnej nie zrobiłem), bo tam w centrum jak widziałem na jakimś screenie w sieci jest budynek ktory ludzi pokonywaliby za pomoca mikstur lub wsparć, a tego twórcy gry, którzy się wielce przy tych przygodach naplanowali i napracowali nie mogliby przeboleć

  5. #35
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nietrafiony wymysł, na kooperacyjnych nie użyjesz mikstur/wsparć na przywódcach.

    Btw. Głosujemy na NIE.... co nie:P

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    juz nigdy nie kupie ani, nie zagram w gre pochadzaca z firmy Ubisoft,te utrudnienia ,bugi i inne klody rzucane przez firme sa zenujace i sprawiaja to ze ta gra staje sie tylko nic niewartosciowym smieciem

  7. #37
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    e tam, ja sobie stick of truth bardzo chwale;p
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wycofają się bo za łatwo robi się przygody a kufla nie można kupić za klejnoty

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.