Zamknięty wątek
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74

Wątek: Dzieki za saletre :)

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Nie, mnie wystarczy, że skończą się serie 12 dropów bez granitu, albo jak już granit trafia się raz na 12 dropów to niech się czasem zdarzy by saletra trafiła się raz na 12 dropów. Albo jeszcze inaczej, niech w końcu dodadzą jakiś element w grze by ta saletra była coś warta.
    No ale z jakiego powodu masz takie oczekiwania? Co do saletry się zgodzę bo pbecnie jest ona praktycznie bezużyteczna. Skąd wziałeś serię 12? A może powiedzmy o serii 17 albu serii 5 dropów. Jeżeli w danym dropie leci tylko saletra, bale lub granit, to czego sie spodziewasz jak ma wypaść 1/12 saltera? Na bank będa bale lub granit. Rozumowanie bez sensu. trzeba przyjąć że wypada to losowo i tyle. Nikt nie wie jak wyglada algorytm losowania dropa więc po co te dyskusje na 19 podstron czasami. BB powinno rozwijac grę i tyle, a dropy nie stanowiłyby tematu do dyskusji bo ludzie nie trzaskali by po kilkanaście byków dziennie tylko zajęli by się dalszym rozwojem armii, wyspy, gospodarki czy co oni by tam dołożyli. Marudzenie teraz to tylko i wyłącznie z nudów, bo gra nie oferuje nic nowego.

  2. #72
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    No ale z jakiego powodu masz takie oczekiwania? Co do saletry się zgodzę bo pbecnie jest ona praktycznie bezużyteczna. Skąd wziałeś serię 12? A może powiedzmy o serii 17 albu serii 5 dropów. Jeżeli w danym dropie leci tylko saletra, bale lub granit, to czego sie spodziewasz jak ma wypaść 1/12 saltera? Na bank będa bale lub granit. Rozumowanie bez sensu. trzeba przyjąć że wypada to losowo i tyle. Nikt nie wie jak wyglada algorytm losowania dropa więc po co te dyskusje na 19 podstron czasami. BB powinno rozwijac grę i tyle, a dropy nie stanowiłyby tematu do dyskusji bo ludzie nie trzaskali by po kilkanaście byków dziennie tylko zajęli by się dalszym rozwojem armii, wyspy, gospodarki czy co oni by tam dołożyli. Marudzenie teraz to tylko i wyłącznie z nudów, bo gra nie oferuje nic nowego.
    Dlaczego bez sensu rozumowanie?

    Przykład:

    środa: granit, bale, granit, granit, saletra, granit, ruda tytanu, bale, saletra, granit, bale
    czwartek: bale, bale, saletra, granit, granit, granit, saletra, ruda tytanu, saletra, granit, bale, bale, granit, saletra
    piątek: bale, saletra, saletra, saletra, bale, ruda tytanu, ruda tytanu, saletra, ruda tytanu, granit, bale, bale, saletra, saletra, saletra, saletra, bale, bale, bale, ruda tytanu, granit, bale, saletra, granit (bractwo), bale (bractwo), bale (bractwo), ruda tytanu (bractwo).

    To tylko 3 dni i wszystko prawie z byka, ostatnie 4 z bractwa). Mogę wypisać Ci tydzień, miesiąc jak chcesz. Jedno powtarza się ciągle. Dosyć często są serie 10-12 dropów bez granitu u mnie. Jeszcze ewentualnie ruda tytanu. Zaś serii 12 dropów bez saletry nie uświadczysz. No chyba, że robisz przygody bez saletry.

    Możesz brać zakresy dniowe, godzinne, popołudnie do popołudnia. Tygodniowe. Jakie chcesz. Nie znajduje w swoich zapiskach serii bez saletry dluzszej niż 5-6 dropow.

    No może jeszcze niezbyt precyzyjnie srode i czwartek opisałem, bo miedzy tymi wypisanymi były też dropy z KZE i Powrotu do azylu. niemniej jednak 5-6 dropow bez saletry to max.

    A dlaczego 12, a nie 17 jak piszesz. Bo jak niektórzy zwracają uwagę, że granit na bank kiedyś musi wpaść, tak u mnie ten "na bank" póki co wynosi 11-12 dropów.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 15.03.2014 o 17:59

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i co z tego ma niby wynikać. Masz takie dropy bo tak działa gra. Nad czym tu sie zastanawiać. Jak już pisałem nie znamy algorytmu. A może jest tak, że gra bierze pod uwage poprzednie dropy i jakoś je uwzględnia, a może jest limit dropów na serwer w danym momencie, a może jeszcze co innego. czcesz czegoś chociaż gra oferuje jak widać coś innego. Dlaczego twórcy mają się stosować do tego. Nie pomagaja nam w najprostszych rzeczach jak chociażby głupie lkikanie w koszarach.

  4. #74
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja chce saletre, ale nigdy mi ona nie wpada... czemu?? Zrobiłem tyle KZE i ani razu saletry ;-( to jakiś spisek!!!!!!!!!

Zamknięty wątek
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.