Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: Co do przerw technicznych

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Co do przerw technicznych

    pytanie brzmi co macie zamiar zrobić z tym że mam aktywowane konto premium a nie mogę korzystać tak więc jestem stratny

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Wydłużą czas trwania twojego konta premium o czas jaki zajmie konserwa..

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Przedluza ci czas trwania (niewazne ze i tak nie bedziesz mogl z niego korzystac z prawdopodobnego powodu innych zajec) o tyle ile trwala przerwa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    to dobrze dziękuje za odpowiedz

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    no wlasnie,tyle ze ja wlasnie teraz mam czas zeby pograc,,,a pozniej to mi przepadnie bo bede w pracy ;/;/...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    to ich akurat nie interesuje...smutne ale prawdziwe...w zamian może dostaniesz jakiś kosz egzotyczny

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja mam inne pytanie, szanowny xaar... Co nam daje to że gra nie jest w wersji beta skoro teraz mamy do czynienia z coraz większą ilością przerw? Nie lepiej zrobić tak że nie ulepszacie gry, kładziecie lage na nowosci i gra idzie dalej na tym etapie który jest teraz? bo dziwne jest że skoro dzisiejsza konserwacja nic nowego nie wnosiła to po co kolejna przerwa techniczna. widze że sie cofacie z całym developer teamem
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    nie zadawaj takich trudnych pytań bo to musi teraz multum osób się konsultować i pisać odpowiedź na twoje jakże trudne pytanie...więc za tydzień odwiedź ten wątek a jeśli nie będzie zablokowany to może będzie w nim jakaś sensowna odpowiedź..

  9. #9
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Maniq Zobacz posta
    no wlasnie,tyle ze ja wlasnie teraz mam czas zeby pograc,,,a pozniej to mi przepadnie bo bede w pracy ;/;/...
    Albo gra albo praca, a że widze ból o gre to wybór powinien być prosty
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  10. #10
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cardellino, dopisek "beta" nigdy nie odnosił się do silnika gry, a polskiego tłumaczenia. Myślałem, że wyjaśnianie tej kwestii mamy już za sobą. Cel dodatkowej przerwy technicznej to odblokowanie zablokowanych specjalistów, dodatkowa konserwacja nie ma nic wspólnego z tą, która miała miejsce w nocy.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.