Już mnie się nie chce. Nie będę nadstawiał dupy za innych.

''Nie mam stary nic do ciebie oprocz tego ze walisz tylko w jedna nutę ...jak w beben...byles los artisto dokladnie pamietam jezyk style wypowiedzi..doszedles wszak do wniosku ze grac nie bedziesz twoje prawo..
Jednak wrociles jak wrociłes to po co ?? ano po to by nie grac , jeno dalej tylko walczyc z bb i uzmyslawiac graczom jakie bb to straszliwe przedsiebiorstwo a tso to gra z bledami (co zreszta niepodwazalna prawda ale wszyscy o tymże wiemy) czy cos w tym stylu..twoje prawo.
Korzystasz z wolnego slowa ...w swej krucjacie przeciwko bb- dobrze .
Pozwol wiec ze ja tez skorzystam ze swego prawa wypowiedzenia sie iz az tak strasznie jak probujesz to ludziom przedstawiac to nie jest.
Tylko tyle lub az tyle .
Ty masz dosc bledow w grze ja mam dosc wchodzenia na forum i czytania wiecznych narzekan.
Ja chce sie spokojnie zapoznawac z pomyslami , rozwiazaniami innych graczy na forum.
Z nikim nie mam zamiaru walczyc chce sie bawic dobrze i czerpac wiedze wszelkie twoje watki mi to w sposob znaczny niestety utrudniaja
. ''

Wybaczcie, ale nie będę nikomu utrudniał życia - bawcie się dobrze, poznawajcie nowe pomysły i czerpcie wiedzę z tego forum.
Mnie się już nie chce słuchać krakania wron...