Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem masowej sprzedaży przedmiotów?

Głosujących
126. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    116 92.06%
  • NIE

    10 7.94%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Masowa sprzedaż przedmiotów

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja jestem przeciw, opcja dobra jedynie dla bezpośredniego handlu aby wyeliminować oszustów.
    Nie widzę tego na ogólnych handlu ponieważ:
    - pojawią się oferty typu 1k marmuru za 1k kamieni, 25 kanapek i złamany znak które bedą zaśmiecały handel
    - w obecnych ofertach widać od razu co za co, rzut okiem i wiesz wszystko, a tak trzeba by najechać kursorem na każdą ofertę i czekać aż się wyświetli lista rzeczy
    - przybędzie więcej idiotycznych ofert typu chata łowcy za ulepszony silos
    - programiści tak to napiszą że przez miesiąc handel nie będzie działał a potem będą ciągle go "udoskonalać"

    Ja to wprowadziłbym takie zmiany jak wyświetlanie ilości partii danej oferty i mozliwosc kupna kilku np. kupuje coś, odświeżam i mogę kupić drugi raz to.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    pojawią się oferty typu 1k marmuru za 1k kamieni, 25 kanapek i złamany znak które będą zaśmiecały handel
    Lepiej chyba żeby był zaśmiecany handel niż w gwieździe ma się to kisić Osobiście mam około np. 1000 przygód i nie mam czasu, tym bardziej slotów na to żeby się tego pozbyć, a może komuś innemu możę to się przyda (chociaż by w celu kolekcjonerskim)
    w obecnych ofertach widać od razu co za co, rzut okiem i wiesz wszystko
    To zróbmy tak żeby ceny nie były "zabetonowane". Niech będzie tak że patrzysz co jest w pudle i trzeba przeanalizować z kilka minut czy Ci się opłaca. Ceny są już tak ustabilizowane, oczywiste, że handel jest po prostu nudny.
    trzeba by najechać kursorem na każdą ofertę i czekać aż się wyświetli lista rzeczy
    Może to być w takiej postaci że po prostu klikasz w pudełko, otwiera ono i widzisz co w nim jest w postaci graficznej, liczbowej. Ogólnie jest tutaj wiele dróg, aby to rozwiązać. Kwestia dopracowania tak tego żeby to było wygodne.
    przybędzie więcej idiotycznych ofert typu chata łowcy za ulepszony silos
    Albo będzie więcej ofert typu 100 sztuk Dzieci sawanny za 1 monetę. I wszyscy będą zadowoleni.
    programiści tak to napiszą że przez miesiąc handel nie będzie działał a potem będą ciągle go "udoskonalać"
    No tutaj chyba największy minus tego całego pomysłu. No ale rozruszajmy programistów i dajmy im się wykazać, bo chyba czas najwyższy


    Dodać z pewnością trzeba to że większość graczy ma już wszystkiego jak wody. Ktoś chce z miejsca kupić 50 sztuk rezydencji, wystawia taką aukcję że przepłaca z kilka tysięcy monet i wszyscy są happy. Już widziałem masę propozycji lodowa posiadłości za 25-30 rezydencji, ale obstawiam że mało takich ofert doszło do skutku.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Szkoda, ze od razu czegos takiego nie bylo. Za jak najbardziej

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo dobry pomysl

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W tej formule nie ma szans.
    Jest nieczytelny, skomplikowany, jak traktować zawartość w szukaniu?
    Prostszym, bezpieczniejszym a jednocześnie ogromnie ułatwiającym życie rozwiązaniem byłoby wprowadzenie sprzedaży (i zakupu) więcej niż jednej przygody czy budynku.
    Na przykład możliwość wystawienia na wadze ofki - 2 x lodowa za nowy silos.
    Albo 20 x ZE za rybkę

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    jestem za

  7. #17
    Sudeciak
    Za

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar Saracen68
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    za

  9. #19
    krzysiek1902
    Jestem za

  10. #20
    Osadnik Awatar QueenPen
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    bardzo fajny pomysł na pewno ułatwiło by to transakcje

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.