Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Jak kupić klejnoty?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat

    Jak kupić klejnoty?

    Witam wszystkich,
    ponieważ podoba mi się ta gra i nareszcie widzę że znalazłem grę bez błędów to chciałbym zainwestowac w nią większą ilość gotówki. Myśle o 5 lub 10 tyś. Czy jest jakiś sposób by kupić za wszystko klejnotów a nie bawić się w drobiazgi po 200 zł?
    Ostatnio edytowane przez jac3k27 ; 07.03.2014 o 19:31

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Napisz podanie do BB,aby uruchomili specjalnie dla Ciebie opcję kupna Kwintyliona klejnotów za 10 kawałków.Z pewnością będą wniebowzięci i zgodzą się na to bez żadnego ale ...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Albo poproś o kartę przed płatową na twoje dane od BB ..

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jac3k27 Zobacz posta
    Witam wszystkich,
    ponieważ podoba mi się ta gra i nareszcie widzę że znalazłem grę bez błędów to chciałbym zainwestowac w nią większą ilość gotówki. Myśle o 5 lub 10 tyś. Czy jest jakiś sposób by kupić za wszystko klejnotów a nie bawić się w drobiazgi po 200 zł?
    To jest post sponsorowany :P
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 07.03.2014 o 20:14

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oojejku, ale się rozczuliłam jak przeczytałam " znalazłem grę bez błędów") jak taka nieświadomość jest słodka i widze że nikt nie miał serca powiedzieć koledze prawdy)

  6. #6
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez jac3k27 Zobacz posta
    Witam wszystkich,
    ponieważ podoba mi się ta gra i nareszcie widzę że znalazłem grę bez błędów to chciałbym zainwestowac w nią większą ilość gotówki. Myśle o 5 lub 10 tyś. Czy jest jakiś sposób by kupić za wszystko klejnotów a nie bawić się w drobiazgi po 200 zł?
    pograj kilka dni, pogadaj z ludzmi wtedy zobaczysz jak bardzo sie myliles i zupelnie przejdzie Ci ochota na wydanie chociazby zlotowki

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Fachura Zobacz posta
    pograj kilka dni, pogadaj z ludzmi wtedy zobaczysz jak bardzo sie myliles i zupelnie przejdzie Ci ochota na wydanie chociazby zlotowki
    Szczegolnie kiedy masz problemy techniczne i piszesz do supportu , a oni maja cie tak gleboko w... (powazaniu) , ze nawet przez dwa tygodnie nie odpowiadaja.
    Ja jestem tego przykladem

  8. #8
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "5 lub 10" dziewczyn z Albatrosa, "tyś" jedynaaaaaaaaaaaaa
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  9. #9
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Początkujący Osadnik

    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    No przecież testował grę już ponad 20 miesięcy to chyba wie czy mu się podoba czy nie.
    Sobie jaja robi z pogrzebu i tyle.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    niekoniecznie sobie robi jaja
    ja też dołączyłem w podobnym okresie ale jak tylko podbiłem wyspę to skończyłem grać. A powróciłem w listopadzie ubiegłego roku czyli po 15 miesiącach i też myślę o zakupie klejnotów tylko zastanawiam się czy wysłać smsa za 11 czy za 23 pln. Bo ta gra jest świetna. O ile ma się niewiele bugów tak jak u mnie to bywa

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.