Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Lekcewarzenie graczy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat

    Lekcewarzenie graczy

    Czy któś mógłby mi wreszcie powiedzieć kiedy naprawicie tę grę. Od trzech dni nie mogę grać, bo mam problem z osadnikami. Ciąglę widzę 3313/3030 co powoduje, że nie nikt nie pracuje. Skończyły sie wszystkie kopalnie i surowce. Z tego co czytam to ten sam problem ma wielu graczy. Czy to znaczy, że mam zakończyć grę i poszukać sobie innej? A co z pieniędzmi, które w nią włożyłem? Czy ktoś mi je odda?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Właśnie - popieram kolegę - ja też włożyłem w tą zabawę kilka złotych. I czy administracja myśli, że przekupi mnie teraz jakimś kolorowym giftem ? Hmmmmm - ciekawe, co byłoby gdybym zażądał zwrotu kasy (a mogę udokumentować wpłaty). Draństwo i dziadostwo. Mam wrażenie, że obsługa techniczna jest na 1 levelu - zatrudnijcie fachowców !!!!!

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jac3k27 Zobacz posta
    Czy któś mógłby mi wreszcie powiedzieć kiedy naprawicie tę grę. Od trzech dni nie mogę grać, bo mam problem z osadnikami. Ciąglę widzę 3313/3030 co powoduje, że nie nikt nie pracuje. Skończyły sie wszystkie kopalnie i surowce. Z tego co czytam to ten sam problem ma wielu graczy. Czy to znaczy, że mam zakończyć grę i poszukać sobie innej? A co z pieniędzmi, które w nią włożyłem? Czy ktoś mi je odda?
    Musisz albo zrobić przygodę i stracić trochę żołnierzy albo dobudować rezydencji inaczej nigdy Ci nie ruszy.
    Swoją drogą warto rozejrzeć się po forum a nie zakładać 55 wątek na ten sam temat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.