Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Wystąpił ogólny błąd

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra

    Wystąpił ogólny błąd

    Aktualizacja (16:35):
    Zablokowane strefy zostały odblokowane.
    - na pewno nie u mnie
    od wczoraj generał przemieszcza się na nową pozycję

    niby wszystko było dobrze drugi gen. też zablokowany , po ok 2godz. odblokował się , i jak go chciałem przestawić , to znowu wywaliło błąd z zablokowanym obszarem , i znowu nie mogę wejść do gry
    logowanie na stronie trwa wieczność , a na koniec komunikat:

    Błąd
    Wystąpił ogólny błąd .Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do dupy z Tą grą! Pograłem zaledwie 2h i znów obszar serwera uszkodzony! Co dzień będę miał takie info?? Co jutro znów będzie konserwa?? Masakra

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam to samo, pograłem kilka godzin zrobiłem jakies tam przygody i banan znowu obszar uszkodzony, mogę się znowu cieszyć z czasu wolnego, w którym mogę odpocząć od TSO... I nic nie poradzę, że lubię tą grę pomimo 2lat niedługo na serwerze, i że chciałbym pograć...

  4. #4
    Tuska79
    Nie wiem czy tylko u mnie ale po konserwacji by zalogować się do gry muszę odświeżać stronę główną
    Firefox (ciastka i cala reszta wyczyszczona) klikam zaloguj i strona "wisi" ... po odświeżeniu strony wskakuje już jako zalogowana

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam to samo na chromie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no mi się tez zbugło, ale myślę ze 750 klejnotów i 12000 sztuk granitu zadowoli mnie jeśli do jutra naprawią :P chyba powinienem był napisać że za każdy dzień będę podwajał moje słuszne żądania

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam to samo :/

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tuska79 Zobacz posta
    Nie wiem czy tylko u mnie ale po konserwacji by zalogować się do gry muszę odświeżać stronę główną
    Firefox (ciastka i cala reszta wyczyszczona) klikam zaloguj i strona "wisi" ... po odświeżeniu strony wskakuje już jako zalogowana
    w chromie mam to samo

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie podobnie od dzisiaj.
    Na firefoxie i IE.
    Wyskakuje komunikat
    "W tym obszarze wystąpił bład.
    Prosimy spróbować ponownie."

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    Ja zmienilem przegladarke nawet i zablokowanego mam w taki sam sposob wetka i 2 generalow mało tego zgineło mi prawie 1000 soadnikow normalnie zal sie gra teraz a suupport co z tego ze napisze jak odpowiedza hmm po 2 czy 3 dniach. wczoraj pisalem i do dzisiaj zadnego edezwu nie ma. I mam prosbe do BB jak macie wprowadzac cos to najpierw 100 razy sprawdzcie bo potem pomocy od was nie ma żadnej a rekompensaty w postaci zajaczow itp sa bez znaczenia i na nic przydatne jak ktos mial zablokowanych generalow czy stracil populacje

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.