Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą adresu gry z thesettlersonline.pl na tsotesting.pl

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK, jestem za

    16 50.00%
  • NIE, nie jestem przeciw

    16 50.00%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Propozycja zmiany adresu www gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Propozycja zmiany adresu www gry

    Tak jak w temacie mam propozycję aby zmienić adres gry z thesettlersonline.pl na tsotesting.pl

    Myślę, że nowy adres lepiej by odzwierciedlał charakter polskich serwerów gry

  2. #2
    Lipek
    Brakuje opcji "Wisi mi to..." więc daję na NIE.

  3. #3
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Adres "tsotesting" to adres serwera testowego więc nie widzę sensu zmieniać go na takowy ... A tak po za tym ja sama nazwa gry wskazuje "The Settlers Online" ...

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Serio?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    idiotyczne

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    nie!!

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Widze ze wiekszosc czytajacych nie odczytala w pierwszym poscie ironii. Oczywiscie ze tak, powiedzcie czym sie ten serwer rozni od testowego? Chyba tylko tym ze mniej jest rzeczy i pozniej one wchodza :P Jak najbardziej ZA (ironia dla tych co to ironii by nie poznali "jakby wyskoczyla z krzakow i kopnela ich w zyc")

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Liczyłem osoby które nie zrozumiały Qwertusa i bardzo poważnie potraktowały pomysł.
    I popsułeś mi zabawę i statystykę

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jezu Chryste widzisz za kogo umarłeś? Za *****i...
    Na TSOtesting sprawdzane są nowości jak funkcjonują. Ale jeżeli chodzi o wgrywanie gry na serwery języczne czyli już wyjściowe/finalne wersje. To Polska wersja pod tym względem jest w czołówce i w pierwszej kolejności. Ale to jest kwestia kilku dni. Osoby które twierdzą ze testy sa u nas jest głąbem. Bo co mieli zrobić twórcy gry? Najpierw wgrywać na swoje serwery na których jest najwięcej graczy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.