Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Kiedy ??? pytam się KIEDY ???

  1. #21
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    virginia: Była podobna sytuacja na niemieckich serwerach, wyłączono je całkowicie na kilka dni i gracze nie byli zadowoleni.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Ale zapomniałeś powiedzieć, że dostali rekompensaty dobre, a nie takie tanie ochłapy, jak Wy dajecie nam.

  2. #22
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czego by nie dali to i tak na naszym forum był by wylany ocean żalu.

    W dodawaniu aktualizacji brakuje etapu jak będzie sie zachowywał live serwer po ich implementacji, bo ten testowy to ma sie do tego jak piernik do wiatraka, tam coś nie działa to wywalają wsio i zabawa od nowa, a tu tak nie da rady wiec takie kwiatki są.

    Mogli by zrobić tak half-live serw, tzn surowce i klejnoty od BB, ale brak resetów, w w razie jakichś większych błędów cofniecie wersji do tej sprzed aktualizacji.

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja ode mnie, w temacie przerwy obejmującej okres paru dni, choćby i tygodnia, mogę się wypowiedzieć twierdząco. Gdybym wiedział, że po takiej przerwie gra będzie działać lepiej, zgodziłbym się. Problem w tym, że po pierwsze, to przecież tylko usprawnianie gry. A nie wprowadzanie jakiejś większej aktualizacji. Po drugie: nie mamy gwarancji, że gra i po tym tygodniu działałaby lepiej. Ostatnio coś ludziom tam nie idzie i zaczynam się zastanawiać, czy w Nowy Rok życzyli sobie lepszego roku 2014, bo jak na razie nie zanosi się na progres. Obserwujemy raczej regres.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.