Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Coscie popsuli ?

  1. #41
    Gryziak
    Cytat Zamieszczone przez mopsik83 Zobacz posta
    Chyba czas zmienić grę jak tak robią!!! Już po 15 i dalej dupa dupa dupa nie można wejść!!!!!!!
    Dopiero zaczeli ;P A sie kazdy dziwil co taki zlot smerfowego lasu byl ))

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    To już koniec przerwy technicznej?
    To chyba nie osiągnęliście zamierzonego celu?
    Cyt. "•Cel: Poprawienie zablokowanych stref oraz problemu z osadnikami"

    Po konserwie wcięło mi najpierw wszystkie garnizony (nadmiar osadników chyba miałam pożreć, bo jak rozwalić?) w nocy pewnie spróbowali jakiś durny scrypt zapuścić i zablokowali wyspę... czyli co interwencja, to coraz gorzej.

    Po przerwie technicznej dalej to samo.

    A to kiedyś była taka fajna gierka .... szkoda, że partaczy dopuścili do kodu, którzy nie znają pojęcia walidacji.
    A suport opowiada nam bajki byle zbyć klienta, bo nic co piszą nie jest zgodne z rzeczywistością.
    Może zamknijcie tę grę na miesiąc (czy ile takim tam partaczom potrzeba) i poprawcie błędy. Bo gry on-line zdecydowanie nie umiecie utrzymać.
    Wtedy sprawa będzie jasna, a nie robicie z nas idiotów.
    Ostatnio edytowane przez sunlight79 ; 05.03.2014 o 17:25

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem za tym co mówi sunlight79. U mnie dalej jest za mało osadników niż miałem. Piszą że zrobili a niestety tak nie jest. Kto ma mi wydobywać jakiekolwiek złoża. Po co "Panowie" się tak meczą. Rezultatów nie widać. Fajnie jak płacimy realną kasę za brylanty a teraz nawet odzewu ze strony supportu.

  4. #44
    raczkowski79
    Tak poprawili ze teraz to się nawet zalogować nie mogę

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    No u mnie też występują problemy z logowaniem. Gdy wpisuję hasło, okno logowania "wisi". Muszę wówczas odświeżyć stronę i już jestem zalogowany. Sprawdzone i na FF i na IE.

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    dokładnie mam ten sam problem z logowaniem co lonio79 i w ten sam sposób wchodze w gre co on. sprawdzone na FF i CH
    ale tak nie powinno być !!

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez olo_turolo Zobacz posta
    dokładnie mam ten sam problem z logowaniem co lonio79 i w ten sam sposób wchodze w gre co on. sprawdzone na FF i CH
    ale tak nie powinno być !!
    u mnie dokładnie to samo.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    To samo z logowaniem mam. Wisi po wpisaniu danych, a po odświeżeniu można już grać :P

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też mam ten sam błąd " Obszar serwera uszkodzony" jakieś podpowiedzi co zrobić? do Supportu właśnie napisałem.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.