Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kilka subiektywnych myśli na temat "testowy vs live serwer"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kilka subiektywnych myśli na temat "testowy vs live serwer"

    Kolejna konserwacja i kolejne problemy które "nie występowały" na testowym (pomijając że czasami nawet jeśli tam występowały to i tak były wprowadzane). Chwilę sie zastanawiałem jak to możliwe że tu są problemy a na testowym ich nie ma i doszedłem do takiego wniosku: "na testowym podczas aktualizacji jest wipe kont". Nie śledzę dokładnie testowego ale wydaje mi się że problem zerowych osadników nie występował na testowym.

    A teraz propozycja: zrobić dodatkowy "test serwer" np pod adresem live.tsotesting.com. Teraz jeśli np we wtorek chcą tu wgrać nowa wersje to w czwartek czy piatek przed weekendem zrobić kopię live serwera i wgrać na ten live test (można wszystkie 7 wgrać na 1 wspólny), wgrać poprawkę i dać mozliwość potestowania tego. Większość błędów przez weekend sie znajdzie, w poniedziałek majstry zdecydują czy warto wgrywać, moze cześć błachych problemów uda się naprawic (np skoro mielismy osadników widmo to napisać skrypt który sam ich doda).

    Myślę że takie rozwiazanie pozwoli uniknąć przykrych doswiadczeń na live serwerach.

    Co o tym myślicie? Co myśli o tym BB?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Live testowe serwety to wszystkie polskie )

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To co napisales to nie jest nic odkrywczego tylko robota ktora powinno wykonac BB na wersji jeszcze przed wprowadzeniem jej na testowy.

    Bledy krytyczne powinny byc wykryte przez wykwalifikowanych ludzi a nie rzucane graczom do zabawy. Skoro jednak BB tego nie robi, to trudno sie spodziewac zeby nagle zaczeli sie bawic w dokladanie serwerow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.