Zamknięty wątek
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22
Pokaż wyniki od 211 do 215 z 215

Wątek: Przerwa konserwacyjna - 04.03.2013

  1. #211
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Bezrobotnych osadników nadal brak!!!! Nie wiem Wy ale ja nie zamierzam tego naprawiać innymi działaniami (wybicie wojsk itp.). Jak raz przymkniemy oko na błędy zawsze będziemy robieni w trąbę. Zaczynam się pakować i szukać nowej wyspy.. chyba, że się coś zmieni.. w co wątpię..

  2. #212
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!!!
    Nadal brak osadników postawiłem dwie nowe rezydencje i też nic...widać że nas lekceważą

  3. #213
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ToJo10 Zobacz posta
    Witam!!!
    Nadal brak osadników postawiłem dwie nowe rezydencje i też nic...widać że nas lekceważą
    Zdecydowanie, Cie ważą lekce. Postaw tyle rezydencji żeby wystarczyło.

    Cytat Zamieszczone przez olo_turolo Zobacz posta
    od wczoraj nic sie nie zmieniło odnośnie osadników nadal brak 5865 / 5730, kopalnie sie pokończyły, gospodarka leży
    czy wkońcu mogł by kotś podać komunikat kiedy zostanie to naprawione ?????
    bo stagnacja trwa juz 3-ci dzień !!!!!
    Nie próbuj, tylko zrób co Ci radzą bardziej doświadczeni gracze.

    masz 5865 osadników a tylko 5730 miejsc czyli 135 osadników ponad limit.
    Teraz są dwa rozwiązania:
    1. Wysłać wojsko na przygodę i stracić wojsko będące ponad limit (nie mniej niż 136)
    2. Wybudować rezydencje lub inne obiekty z miejscem dla osadników by mieć limit ponad 5865

    Potem musisz albo czekać aż przyjdą osadnicy by zamienić "wirtualnych*" pracowników lub dodać odpowiednią ilość osadników.




    Wielu graczy blednie interpretuje Licznik populacji w oknie ludności.

    Limit populacji:
    5865 / 5730

    5865 - pierwsza liczba to aktualna ilość osadników
    5730 - druga liczba to posiadany limit ludności

    Jeśli posiadana ilość osadników przekracza limit nie jest możliwe dodanie nowych osadników oraz przestają przychodzić nowi osadnicy.

    *) Wirtualni osadnicy zostali przydzieleni przez system by uzupełnić brakujących pracowników wynikających z błędu zaniżonej lub ujemnej ilości pracujących, Każdy przychodzący lub dodany osadnik w pierwszej kolejności zamienia wirtualnych pracowników. Z tego powodu może się wydawać że dodawani osadnicy znikają.


    Jeden z graczy już dawno opisał ten mechanizm na forum:
    Cytat Zamieszczone przez VanB Zobacz posta
    Nie lodowe a "pokemony"
    Przepis:
    Po pojawieniu się kolekcji zbieramy ze 2 sztuki. Logout i czyszczenie przeglądarki. Logujemy się ponownie i jeżeli mamy trochę szczęścia to "pokemony" załadują się z atrybutem "budynek pracujący". Zebranie "pokemona" będzie wtedy równoznaczne ze zburzeniem budynku i zmniejszeniem licznika pracujących osadników o 1.
    Minus 209 przy około 300 faktycznie pracujących to jest wspaniała rezydencja gratis :P i nie zabiera miejsca
    Opisałem im to 4 miesiące temu. Ale nadal analizują.......
    No to zanalizowali i naprawili
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  4. #214
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam ! No I znowu mam przymusowy odpoczynek od gry OBSZAR SERWERA USZKODZONY . Jeden dzien pogralem I przy wysadzaniu z menu gwiazdy generala zablokowalo mnie chyba trzeba bedzie poszukac innej gry , pozdrawiam wszystkich !

  5. #215
    Osadnik Awatar dykteryjka
    Dołączył
    02.02.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Skrypt naprawiający uszkodzone obszary nadal pracuje.
    Cytat Zamieszczone przez rombignat Zobacz posta
    Witam ! No I znowu mam przymusowy odpoczynek od gry OBSZAR SERWERA USZKODZONY . Jeden dzien pogralem I przy wysadzaniu z menu gwiazdy generala zablokowalo mnie chyba trzeba bedzie poszukac innej gry , pozdrawiam wszystkich !
    Nie ma co się gorączkować - przecież skrypt naprawiający pracuje. Naprawi wszystko, to będziesz mógł się zalogować i grać. Chyba ...

Zamknięty wątek
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.