Zamknięty wątek
Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 215

Wątek: Przerwa konserwacyjna - 04.03.2013

  1. #101
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Pitu_pitu Zobacz posta
    Mój limit osadników to 7375/8610 , pracuje 307, szwejów 7068.
    Niby wszystko się zgadza, ale nowi osadnicy nie przybywają, spróbowałem dodać 50, ale też zniknęli, kopalnie stoją puste.
    Ta konserwa na pewno była z poprawkami ?
    Wolałem widzieć 47 pracujących i resztę jako tako działającą niż taką szopkę jak dziś.
    Jeśli widziałeś wczoraj że pracujących było 47 zamiast 307 to znaczy że w 260 budynkach nie było osadników a te nadal pracowały. Teraz żeby nie zatrzymywać drastycznie budynków liczba pracujących jest wyświetlana "sztucznie" dlatego jeśli dodałeś 50 osadników to znaczy ze dodałeś ich do tych budynków w których ich nie było a które przedstawione są jako pracujące. Jeśli od 260 odejmiemy te 50 to pozostaje jeszcze 210 "pustych" warsztatów pracy. Zakładając że przez noc doszło ok 50 z produkcji we władyce to pozostaje jeszcze 160 takich osadników. Dodaj ok 200 osadników a powinni pojawić się bezrobotni.

    Też miałem 0 bezrobotnych. Kilkanaście pierwszych wyprodukowanych we władyce też trafiało "w kosmos",ale ostatecznie różnica się wyrównała i osadnicy normalnie dochodzą.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Nie ty jeden jesteś z tym problemem w tym temacie większość ludzi miała seprajsik z rana

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    7610/7460.. kopalnie bez obsługi ehhh ludków ZERO

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Krótka analiza problemu i liczba osadników w Domu Władyki oraz na pasku nie zgadza się. Bah!!!! Czary mary uzupełniamy różnicę osadnikami z gwiazdy i wszystko działa. Jeśli tego nie zrobimy ( i tutaj zgaduję, gdyż w tej chwili nie dam rady tego sprawdzić ) pozostaje czekać, aż różnica zostanie uzupełniona osadnikami z Władyki i szkółki. Ma to związek z poprawką błędu z ujemnymi osadnikami.Kto nie doświadczył tego błędu nie ma teraz problemu z "nie pojawiającymi" sie osadnikami.


    Jednak większość uważa, że lepiej usiąść i płakać na forum zamiast pomyśleć.

    EDIT: Widzę, że w czasie pisania mojego posta MOD już nakreślił w czym problem, jednak sądząc po kolejnych postach to nie otarło łez. Ludzie czytać, a nie tylko NOWY POST.
    Ostatnio edytowane przez icaras ; 04.03.2014 o 15:13

  5. #105
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    5893/5310 . To co mam zrobić, zabić 600 wojaków by gra znowu zaczęła działać?

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    wiec jak to naprawic? z gwiazdy dodawanie nie dziala-dalej mam zero, przelogowywanie tez nie dziala...wszystkie moje nowe budowle nie maja obsady.

  7. #107
    Osadnik Awatar scorpio
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiecie co? narzekacie na BB... to swoją drogą słusznie, ale nieporadność niektórych graczy woła o pomstę do nieba! Nic sami nie umiecie wykombinowac! Co za pokolenie... -_-
    FORUMOWY SZYDERCA

  8. #108
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Taaa a mnie kosmici zwrocili prawie 3,5k ludzi super....

  9. #109
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli ktoś ma populację ponad limit (x/y gdzie x>y) to pozostają 2 rozwiązania
    -stracić wojsko na przygodzie
    -zwiększyć powierzchnię mieszkalną stawiając budynki zwiększające limit populacji

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    A jak komuś znika populacja? Tzn, jak ktoś tu już wspomniał jak usunę np. studnie robi się maksymalna ilość ale jak z tej maksymalnej chociaż jeden człowieczek będzie potrzebny to ponownie pokazuje się zero :/ Denerwuje mnie trochę cały czas burzenie tych studni, żeby wojo zrobić.
    Ostatnio edytowane przez Kuba87 ; 04.03.2014 o 15:40

Zamknięty wątek
Strona 11 z 22 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.