Zamknięty wątek
Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 215

Wątek: Przerwa konserwacyjna - 04.03.2013

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    niewidza bo mało ludzi pisze na forum, ale ten błąd jest o tyle toksyczny ze się rozszerza

  2. #62
    Osadnik Awatar Inkatus
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia
    działa jak wirus
    Nie bądź, nie dom, paczuj ferirum maleńka frirom.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Numer ze studnią działa tylko do jakiejkolwiek operacji typu szkolenie woja, wystawienie nowego budynku.
    Później dalej jest ZERO osadników i figę można zrobić nic nie wyszkolisz i nie obsadzisz budynku.
    I co dalej ? I bez opowieści, że powinno się poprawić.

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja w domu władyki mam populację 4725/4810 a w pasku na górze 4847/4810. Do konserwy ilość rzeczywista wynosiła około 4700/4750, czyli to co jest podane w domu władyki to jest zapewne to co było przed konserwą. Zwiększenie z 4750 na 4810 jest wynikiem postawienia pływającego domu dziś rano.

  5. #65
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    po wybudowaniu pływającego domu i zrobieniu przygody - czyli wybiciu pewnej ilości wojska wydaje się że problem zniknął, z czego wynika że to tylko licznik sfiksował, oby bez kolejnych niespodzianek minął dzień ...

  6. #66
    Początkujący Osadnik Awatar levy228
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi 400 sztuk wj.....lo i nie płacze, ale te konserwy to już na serio przesada to staje się już regułą, że co konserwa to wtopa..weźcie się ogarnijcie bo ludzie uciekną.Czekam na poprawki chociaż wiadomo, że i tak macie to gdzieś 3 dni premium klej itd i 100% klejek nie rozwiążą problemu.Na ten ból zęba dajcie dentystę a nie tabletkę

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    no nic bedzie trzeba pozamykac wszystko,tydzien urlopu od gry moze w nastepnej konserwie psujac cos innego naprawia ten bug......milego dnia wszystki

  8. #68
    Osadnik Awatar Inkatus
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia
    u mnie problem po dostawieniu, straceniu wojska na przygodzie nie zniknął, cały czas mam 0 i wskakuje na 1300 i po chwili znowu na 0, mam taki test na zręczność muszę się śpieszyć żeby wstawić wojo bo za chwilę znowu na 0 wskoczy
    Nie bądź, nie dom, paczuj ferirum maleńka frirom.

  9. #69
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    yogi125, nie mam pojęcia na jakiej podstawie stwierdzasz, że "bb twierdzi ze go [problemu] nie ma". Problem jest, jednak nie u wszystkich. Proszę czytać wypowiedzi nieco uważniej.

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    no to jak tu grac skoro nie przybywa mi ludzi moge postawic kopalnie ale beda staly bezuzyteczne nie moge rekrutowac wojska bo tylko odlicza mi czas do nastepnego osadnika i nic sie nie dzieje mam limit 2283/3010 i tak zostaje zrobcie cos z tym.....

Zamknięty wątek
Strona 7 z 22 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.